bugün

amatör ruhlu profesyonellerin (!) bulunduğu sitedir.
illustratörle yapmış odukları mükemmel çizimleri forumlarında yayınlayıp, hayal gücünün sınırlarını zorlayan yaratıcı insanların bulunduğu ve benim gibi amatörlere de ilham kaynağı olan sitedir.
anlatıldığı kadarı ile "oh be, sonunda bizim de deviantart benzeri bir sitemiz oldu" hevesi ile adres çubuğu taciz edilir, akabinde sitenin tasarımı ile karşılaşılır, "olsun, görüntü olmasa da içerik vardır belki" ümidi ile tacizi mouse üstlenir, ancak yine de beklentilerin yakınından bile geçmediği görülünce deviantart'ın varlığına şükredilir.

subjektif: en azından grafikerler için iyi niyetli bir girişim, inceden takdir etmiyor da değilim. artık sıradaki hamleyi grafik tasarımcılardan bekliyorum. bu kadar kendinize müslüman olmayın, koca türkiye'de bu işi kıvırabilecek ajans, olmadı bir kaç grafik tasarımcı ve coder vardır elbet.
bünyesi ortaokul, lise öğrencisi ve tecrübesizliğinin yanı sıra beceriksizde olan grafikerlerle(!) dolu internet sitesi. ama siteye her giren ben grafikerim diye ahkam kesmeyi biliyo. işimiz ayaklar altına düştü bunlar yüzünden.

site sahibide grafikerim diye geçiniyo * ama yaptığı işleri ilk gördüğümde afedersin kıçımla gülmüştüm. bide millet adama yalakalık yapmak için 5 kuruş etmeyecek saçmalıkları (tasarım demeye dilim varmıyo) öve öve bitiremiyo ki oda ayrı bi dalga konusu.