bugün

zannımca shourunmu
kaybettiği savaştan sonra ülkesinde şenliklerle karşılanmak isteyen orduyla aynı psikolojiye sahiptir... (bkz: o da bi insan)
golün üstüne bir de güzel bir dayak yiyen kaleci olma ihtimali olan kalecidir...
vardır boyle kaleciler.
örneğin mondragon öncelikle istavroz çıkartarak tanrısıyla kucaklaşır sonra iki el havada tribünlere doğru koşturur
eğer amacı bütünleşmek ise, bir de bunu gol yedikten sonra yapmak istiyorsa, öncelikle koşarken veya koşmaya başlamadan önce şortunu çıkarması lazımdır.
bütünleşmek isterken atomlarına ayrılacak olan dayaktan gebertilesi kalecidir.
kalp kalbe karşıdır,muhtemelen seyirciside o an kendisiyle bütünleşmek istemektedir.
gol yedikten sonra olmasada maçtan sonra direksiyon başında tamamen bütünleşebilmiş yegane kalecilerimizden biri rüştüdür. namı diğer pink panter
oyuncu değişikliklerini yapmış bir takımın kalecisinin kırmızı kart görmesi neticesinde bir forvet oyuncusunun kaleye geçirilmesi durumunda, forvetin alışkanlıktan doğan hareketidir.
seyirci zaten dünden razıdır...
(bkz: gol yiyince kafasını direğe vuran kaleci)
tastamam faryd mondragon..
sadece gol değil kafayı da yemiş kalecidir.
dayak arsızıdır kendileri.yumruklarla bütünleşesi var golü yiyince zannımca. şartlı refleks sahibi insan *
karsi takimin seyircileriyle butunlesmesi en hayirli olacak insandir. tersi oldugundaysa senelerden bir sene pendik spordan iki gol yiyen rustu isimli fenerbahce kalecisinin kemikleri kirilana kadar dovulmustur arabanin icinde. *
beşiktaş taraftarına saç baş yolduran goller yiyen fevzi tuncay ın, kale direklerine kafa atarak, "bakın ben de sizdenim" havasıyla, katıldığı bütünleşmedir...
(bkz: gol yedikçe gülen kaleci)
gol yedikten sonra eller iki yana açılır ve seyirciye doğru dönülür. amaç benim yapabileceğim hiçbir şey yok imajı verip seyircinin gönlünü almaktır. çoğu zaman nafiledir.

+ben neyapayım haa ben neyapayım
-ziktirlen allah belanı versin kovaaaaaaa defol git artık senin sülaleni yedi ceddini....
bu kalecei sevişmek istemektedir. gol yiyerek kendini çaresiz ve masumane gösterme çabası içerisindedir.
şaşırmış kalecidir keza tuttuğu takım gol yiyince kalecisiyle bütünleşmek isteyen seyirci daha ateşlidir.
zannımca gol yedikten sonra kendi seyircisine değil de tebrik görebileceği rakip takım seyircisine doğru koşmak istemiştir bu vatandaş; sizin için gol yedim demek için herhal. ve fakat koştuğu seyircilerin kendi takımından olduğunu dayak yiyerek acı bi şekilde öğrenmesi muhtemeldir...
(bkz: hatalı gol yiyen kalecinin annesiyle bütünleşmek isteyen seyirci)
golü atan kişinin kendi takımından olduğunu sanan aynı zamandagolüde kendilerinin attığını düşünen kaleci örneği.
nikopolidis'in örnek verilebileceği kalecilerdendir.
dayak manyağı yapılabilecek kalecidir.