bugün

göğüs kaslarını çalıştırma hareketinin yanlış yapıldığı durumlarda gerçekleşebilecek durumdur. zaten her iki gögüs hiç bir zaman aynı büyüklükte değildir. az da olsa muhakkak bir fark vardır.
avuçlayarak anlaşılamayacağından, fark etmek için dikkatli bakmak lazım gelir. *
burun deliğinin biri büyük, diğerinin küçük olması; bir kulağın diğer kulağa oranla milimetrik olarak aşağıda olması; bir gözün diğer göze oranla daha küçük olması;... daha bir çok karşılaştırma ile de açıklanacak, solumuzun sağımızdan farklı olduğunu kavramamızı sağlayacak durum.
zaten eşitse tüm ölçütleriyle matematiksel güzel oluyorsunuz.tıpkı mona lisa gibi.
(bkz: regl oncesi goguslerin buyumesi)
(bkz: o0)
gibi bir karakterimsiyle ifade edilebilecek olay.
araba farlarından birinin az yanıyor olmasına benzer.
normal bir durumdur.
yanlış çamaşır kullanmaktan kaynaklanıyor olabilir.
inek gögüslerinde karsilasilan durum.
silikon olduğu takdirde farklı büyüklüklerde silikon takılmış olması muhtemel göğüslerdir. olsundur, yalanasıdır.
sevgilinin göğüslere adaletli davranmayıp sadece bir tanesini sömürmesinden de kaynaklanabilir.
(bkz: sylvia saint)
edit:tamamiyle bilimsel amacli incelenmistir
ergenlik yaşlarında erkeklerin göğüslerinden sadece birisinde yağ bezesi toplanır. her ergen bunun daha da fazla büyüyeceğini düşünüp endişelenmeye başlar. sonra gelir geçer.
(bkz: keops ve kefren)
kadınlarda meme asimetrisi %95 oranında görülmektedir.
biri küçükse öteki zaten daha büyüktür diye insanı düşündüren bir durumdur. bi de şöyle bir durum var daha beter:

(bkz:göğüslerin birinin küçük ötekinin daha küçük olması
büyük olan sıkılırken, küçük olan emilir. çokta bir fark yoktur. göğüs göğüstür sonuçta. *
+aaa senin göğüslerin aynı boyutta değil gibi gel bir bakayım ben
-hayır dur ne yapıyorsun sen..

+allah allah kıyafetten mi ki yoksa senin sol göğüsün daha mı küçük?
-yooo yok öyle bir şey hem sen nereye bakıyorsun..

+biliyor musun göğüslerin boyutu hiç aynı olmazmış
-yoo benimkiler aynıı
+yok yok sen dikkat edememişsindir dur ben bir bakayım
pazarcıların ikizlere takke yerine kuzenlere takke deme sebebi.
uzman bir kişinin yorum yapması daha doğru olmakla beraber, benim duyduğum bütün kadınlarda kimilerinde çok çok azda olsa bile, birisinin diğerinden büyük olduğu yönündedir. * * *
horoza sormuşlar; tavuk mu yumurtadan çıkar? yumurta mı tavuktan? diye. o da orası beni ilgilendirmez, ben işime bakarım demiş. neticede horoz-tavuk ilişkisine bakarak düşündüğümüzde horoz için önemli olmayacak durumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar