bugün

iSViÇRELi bilim adamlarının tespitlerine göre kendisi 4. devrededir efendim...
görsel
mossad emeklisi troll. hayatını siyonizmin gelişimine harcamıştır. şimdilerde aktroll rolü keserek müslümanlara azami hasar vermenin derdindedir.
http://www.youtube.com/watch?v=PkSdMOf2WPU
açtığı her başlığa verdiğim tepki.
bir yazar.
Günün en güzel haberi. Göbeğinden kesip silik etmişler bu ucubeyi.
Neden salak oldum acep? diye bitirilesi başlık.
(bkz: on birinci nesil silik)

ellerinize sağlık yönetim. evet.
Silinmesi gereken aktroll.
Zekasi oldugu iddia edilemeyen münafık. Troll yazarimsi.
Ebedi çaylaklığa göz kırpmaktadır.*
(bkz: bir ak troll ağlıyor gözleri yaşlı)
(bkz: puhahahaha)
AKP, Birleşik Devletlerce oluşturulan batı merkezli küresel sermaye projesinden ibaret olan bir parti. sen her ne kadar bunun aksini iddia etsende görünen köy kılavuz istemez ak troll. Bunu her ne kadar kabullenmekte zorluk çeksen de durum böyle.

senin yere göre sığdıramadığın insan bu (bkz: recep tayyip erdoğan/#23618225)

Batılı siyasi güçlerin Türkiye gibi gelişmesini geriden tamamlayan ülkeler için politikaları kendi sistemleri dahilinde değerlendirmeleri ve mevcut hükümeti belirlemeleri ''Turuncu devrim'' olarak adlandırılır.

Türkiye'nin turuncu devrimi 3 Kasım 2002'de Erdoğan'la yaşandı. O zamandan günümüze Tayyip ve partisi Birleşik Devletlerin planlarını, projelerini uyguladı ve verdiği görevleri yerine getirmeye çalıştı...

bunların ne olduğunu çok iyi biliyoruz biz sen boşuna kendini yorma. (bkz: türkiye ye yerleşmiş binlerce casus/#27917237)

ırak savaşında Bağdat gibi şehirleri her bombalayan uçak incirlik'ten havalandı. Lojistik desteği Türkiye sağladı. Kumanya yine bu ülkeden ulaştı Amerikan askerlerine. Yetmedi sağ salim ülkelerine dönmeleri için Erdoğan iyi dileklerde bulundu emperyalizmin askerlerine...

Sonuç olarak resmi kayıtlara göre 1milyon kadın ve çocuk öldürüldü. Bunun geneli 4milyon olarak geçiyor. Hesabını yapmak sana kalmış..

Dünya ülkeleri için temel felsefe ekonomidir. Hiç bir ülke dini, kültürü, doğal güzelliği önemsemez...

Şeriatın öncüsü iran bir gecede masaya oturup en büyük düşmanı Birleşik Devletlerle anlaşmaya vardı. Nerede kaldı din? Hikayede...

Bu gün 189 küsür ülke var. Sadece Birleşik Devletler ekonominin %30'luk bir dilimine sahip. Yapılan her savaş paranın neticesinde olan çıkar çatışmasından başka birşey değil. ırak savaşında Amerika günümüz normları için silahın etkinliği olduğu kanısından vazgeçti. Milyar dolarlar çöpe gidip, halen yaraları sarılmamış ekonomi alanında uçurum diyebileceğimiz açıklar var adamlarda. Bunu bildikleri için zihinsel yatırımları baskın operasyonlarından daha fazla gündemlerine aldılar.

Fethullah Gülen ve Nur cemaatinin asıl faaliyetlerini buradan anlayabilirsin. Bu yapılanma dışarıya sıcak para çıkmasında en büyük etkendi ve AKP sayesinde sıfır vergiyle para alışverişi altın olarak Birleşik Devletler kasasına giriyordu. Bu durum elbette pürüzsüz değildi ki hiç bir yüksek para miktarındaki artış sessiz gerçekleşmez. Türkiye Cumhuriyetinde cari açık diyebileceğimiz yüksek miktarda parasal kayıp ortaya çıktı. ıMF'den borç almanın bile üstünü kapatamayacak kadar devasa parasal yapılanmayı düşün. Bu durumun değişmesi ve Tayyip'in sağlam irade dediği tek adam hayalinin yıkılmaması için ülkeye altın girişinin olması gerekiyordu.

Dünyada en büyük altın ve petrol rezervi iran'da. Birleşik Devletler ambargo koyduğu için iran ekonomide ürün satamadığından eli kolu çaresiz bekliyordu. Bu durumda gizli anlaşmalar yapıldı ve Halk Bankası üzerinden taşeron belirlenip alışveriş gerçekleşmeye başladı ki Sarraf olayını biliyorsun.

Türkiye Adnan Menderes'ten günümüze Birleşik Devletler müttefiki olduğundan bu durum ağır abinin hoşuna gitmedi ve Fethullah Gülen aracılıyla yolsuzluk suçlamasıyla deşifre edildi. Tayyip, yavaş yavaş sıfırı tüketmeye başlatınca Birleşik Devletlerin en dişli ezeli rakibi Çin'den füze aldı. Bu durumda Washington yönetimi Tayyip için tamamen hükümet değiştirme zamanının geldiği kanısına vardı. Buraya kadar genel bilgi geçtim.

cumhurbaşkanı sıfır sorun diyordu, dünyayı düşman etti bize. Türk'ler için ''Peygamberimiz karışmamız konusunda bizi uyarmıştır'' diyen IŞiD şimdi ''Türk askerinin eti lezzetlidir'' diyor. Suriye'de iç savaş var, kutuplar oluşturulmuş ve çatışmalar devam ediyor. E kardeşim Birleşik Devletlerin kulu olmanın anlamı ne? Savaşı kınadığını belirt, bunun için gerekli görüşmeleri yap. Böyle bir kan meselesinin tüm Ortadoğu'nun huzurunu kaçıracağını söyle. Geç köşene abiliğini muhafaza et. Zaten Türkiye'yi Ortasya dahil, Ortadoğu'nun tamamı saygın bir büyük olarak görüyor. Bizim savaş sevdalısı Kasımpaşalı bütün itibarı yerle bir etti. Platformda dinlenmiyoruz bile artık. Şom ağızlı sürekli sorun çıkartma derdinde. Biraz daha yüz bulsa Tayyip Silahlı Kuvvetleri diye ordu kuracak...

Her neyse ıŞID militanlarından biri 29 Ocak 2014'te Türk Hava Kuvvetlerinin Suriye'de IŞiD saldırısının ardından açıklama yapmıştı.

"Allahu Ekber, Türk ordusu Ellerini Suriye'deki savaşın içine soktu. Dün Al-Rai'de Fsa'yı yenilgiye uğratırken sınıra yakın bölgede üstümüzde uçan insansız hava araçları gördük, birkaç dakika sonra ne olduğunu ancak Allah'ın bildiği bombalar başımızın üstüne yağmaya başladı. Patlamalar çok büyüktü, helikopterlerin attığı varil bombaları gibiydi. Geri çekilmemiz gerekti ve Fsa'ya karşı kazanacağımız kolay bir zafer elimizden kaçtı. Daha sonra birkaç kayanın arkasına arkasına saklandık. Güneş battı, biz her hareket ettiğimizde üzerimize yağmur gibi mermi yağdı, biz karşıda hiçbir şey göremiyorduk. Sırt üstü yere yatarken mermiler yüzümüzün üstünden geçiyordu. Star Wars filminden sahne gibiydi, önce ışıkları görüyor sonra tepemizden geçen şeylerin seslerini duyuyorduk. Resmen üzerimize fırtına gibi geliyordu. Tek yapabildiğimiz şey olduğumuz yerde yatıp atılan şeylerin üzerimize gelmemesini ummaktı. Elhamdülillah sağsalim kurtulduk, ama bir otobüsümüz Türkler tarafından bombalandı, emirlerimizden Ebu Cafer Dağıstani şehit düştü. Fsa'ya karşı mevzi aldığımız yerdeyken, komşu ülkeden keskin nişancı ve tank ateşi beklemiyorduk. Bu küffara hiçbir zaman güvenilmemesi gerektiğinin başka bir kanıtıdır. Biz geride olduğumuz için sağsağlim kaçabildik, Allah orada kalan ve sırtını Türk sınırına vererek Fsa'ya karşı savaşırken arkalarından vurulan dostlarımıza kuvvet versin, çünkü hala oradalar. Bombardıman hala bitmiş değil. Yine de belirtmem lazım, Irak ve Şam islam Devleti, Ebu Bekir Bağdadi ve Şeyh Adnan'dan aldığı emirler doğrultusunda hiçbir şekilde Türklere saldırmaya niyetli değildir. Peygamberimizin bize hadisi, Türkleri kendi başlarına bırakmamızı söyler. IŞiD'in hiçbir askeri Türkleri hedef almayacaktır. Eğer medya ilk saldırıyı bizim yaptığımızı söylüyorsa bu bir yalandır. Eğer yalan söylüyorsam Allah hemen şimdi burada benim dilimi felç etsin. Onların uçaklarını üstümüzde gördük, bombaları onların attığına tanık olduk ve kafamızın üstünden geçen mermilerden kurtulduk, bu yüzden elimizden kolayca kazanılacak bir zafer kaçtı. ama demek ki Allah buna izin vermiyormuş."

buyur kardeşim Görünen köy kılavuz istemez. Belirttiğim gibi varsa bir savaş, en güzel yanı tarafsız olmaktır. senin çamur attığın ismet inönü 2. Dünya Harbine sokmadı koca vatanı. Eğer varsa adam gibi adamlar işte o yerinde adım atan inönü gibi devlet adamlarıdır.

atrıca çamur attığın atatürk gibi bir lideri okumadan yorum yapma;

1- (bkz: mustafa kemal atatürk/#23685728)

2- (bkz: mustafa kemal atatürk/#23685832)

misal bu gün sizin tayfa kaddafi'ye gülüyor. Kaddafi'ye gülenlerin akıbeti Kaddafi'den farklı olmayacak. Bunu her zaman söylüyorum. Bu gün sen rahatça yaşarken mehmetçik 7/24 sınırda nöbet tutuyor her türlü tehlikeyi göze alarak. Jitem'e terörist diyenlerin, askere ergenekoncu diyenler kadar gafil insan yoktur zanımca. Hele hele Atatürk gibi bir lideri karalamaya çalışmak en büyük gaflet ve ihanet. Ortadoğu'da ölenlerin artık tutanağı bile tutulmuyor. O derece önemsiz oldu insan hayatı. Bu gün Türkiye farklı bir konumda ise o çamur atılan liderin böbrek sancısı çeke çeke vatanı savunmasındandır. bunu da böyle bil.

sana benden arkadaş tavsiyesi dede korkut'u kendine bilge bil. (bkz: dede korkut/#23609930)
sabah buralardaydı .
çelişkili bir yazar, eğer akp liyse normal tabi, bir daha görmeyiz umarım.
(bkz: swh)
büyüklerine saygısı olmadığı için bir süre aramızda olamayacak yazardır. birkaç gün için de olsa saçmalıklarını okumayacak olmak güzel.
Aktroll şapşik. Zaman zaman iç sesiyle konuştuğu entryler var. Hadi başka partiye oy verelim ama doğru düzgün parti yok falan. He işte o zaman katılmasam bile doğruları söylediğini düşünüyorum keşke hep öyle konuşup yazsa. Bazen çok bağnaz davranıyor ama çoğu trollden iyi.
(bkz: benim içim güzel)
Fakir ama tebaa yazar.
öndérimiz eba bekir.... ilahi dinleyip coşan yazar. kimsénin zoruna gitmesin, çok féyizliyim bugün.

https://www.youtube.com/watch?v=T9_g5WU6c5Q
moderasyonun gerekeni yapması gereken sözde yazar. moderasyon olmuyor böyle beyler...
Abuk subuk mesajları atan aktroll.
Ak partili ak sevdalı liderimiz sayın recep tayyip erdoğAn aşığı ak yoldaş.
aktroll.
Atma recep din kardeşiyiz dicemde diyemiyorum bizim tarikata almazlar bunu haha zenginiz oğlum biz fakirleri almıyoruz aramıza.

Ayinlerde para saçıyor grup yapıyoruz ortam şahane dostum ama sen gelemezsin.
ilgi cekmeye çalışan, aykiri yazılar yazip -5000 karma puanına ulaşıp hades ünvanını almak istiyor galiba. Vasat, troll, yazarimsi.

(bkz: gay recep)
fakir olan yazardır dün kendisini bir mesajla(biraz ağırdı ama kusura bakmasın)eleştirdim o zaman öğrendim fakirmiş ama bu tebaalığından bir şey eksiltmiyor tabii ki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar