bugün

2015 yılında ispanya'da başlayıp bu sene ülkemize de gelmiş uygulama. Yemek sepeti+getir karışımı diyebiliriz. Yemek sepetinden farklı restaurantlarla anlaşmaları tercih sebebi. Bugün ilk defa kullandım, memnun da kaldım. Haritadan kuryenin nerede olduğunu, siparişin ne durumda olduğunj görebiliyorsunuz. E ben de açlıktan ölmek üzereyken sipariş verdiğim için gelene kadar kuryenin her anını izledim resmen. Sipariş verdikten sonra geri sayım başladı ve tam da yazan dakikada geldi. Elektronik imza atıyorsunuz geldiğinde tutar da hesaptan çekiliyor bu işlemden sonra. Kart bilgilerini girdiğimiz için güvenilirliği tartışılır tabi. Uzun dönemde iyiye mi gider, batırır mı göreceğiz.
Şu promosyon koduyla giriş yaparsanız karşılıklı kazanıyormuşuz galiba bi de: 304FMR8
Orda burda sürekli reklamlarını gördüğüm ispanya menşeili aplikasyon. Marketten, restaurantlardan istediğinizi alıp size getiriyor, ek olarak hediye de gönderebiliyorsunuz galiba. Yemek sepeti-getir arası bir uygulama anlayacağınız. Siparişi verdikten sonra kurye takip de edilebiliyor. Ne diyelim yemek sepetinin tekelliğini yıkması dileğiyle.
tv reklamına kanarak ilk siparişinde "selam" kodunu girerek 30 liralık siparişi 20 lira indirimli 10 liraya getirebileceklerini zanneden kerizlerin, kredi kart ekstrelerinde çekilen 50 lirayı görünce, yandım allah diyerek google play'de 1 puan verdikleri uygulamadır.

(bkz: hadi geçmiş olsun türkiyem)
Pek begenmedigim uygulama. Kuryeler cok gec geliyor.
hakkında neden bu kadar az entry olduğuna şaşırdığım hayli başarılı bir sipariş uygulaması. aynı yemeksepeti gibi pek çok restorandan sipariş verebileceğiniz, getir gibi market alışverişinizi yapabileceğiniz ve kuryenizi takip edebileceğiniz, bünyesinde pek çok iyi işletme barındıran güzel bir sistem.

15 lira indirim isterseniz promosyon kodu olarak şunu girmeniz yeterlidir efendim: 201PM1G

akşam yemeğiniz benden. hadi iyisiniz.
inanılmaz karlı iş. Gerçekten 25 lira harcayıp 10 lira ödüyorsun, ben denedim oldu, süper iş:)

promosyon koduna bu benim kodu yazıp 15 lira bedava harcayın: 179DMTA
ispanya menşeili getir götür uygulaması.
yemek sepetinin alternatifi. bana göre yemek sepetinden daha kullanışlı.ankara için iyi kebapçılar, pizzacılar, burgerciler var, cennetkuşu, anzelha, develi gibi. aşapıda vereceğim kod ile üye olup ilk siparişi verirseniz hem siz 10 tl indirim kazanıyorsunuz, hemde ben kazanıyorum.
yemeksepetine iyi bir alternatif olan uygulama.

promosyon kodu: gav3cyw
diğer uygulamalara kıyasla yemeğinizin gelişini daha rahat takip edebileceğiniz ve ilk kayıttaki indirimini de düşünürsek kullanışlı bir uygulama.

glovo’yu indirip sol üstteki menüden promosyon kodu kısmını seçip 51jnh45 kodunu girdiğinizde size 30 liralık bir yemek siparişinde 10 lira indirim sağlayacak.

bu kodla giriş yapmanız kod bana ait olduğu için bana da indirim kazandıracak. bu indirimi yurtta en iyi şartlarla değerlendireceğimize emin olabilirsiniz.
afiyet olsun.
görsel
Resmen veda mesajı atmış şapşikler. Ben de sizi özleyeceğim, ben de!
girmesiyle çıkması bir olandır, aslı varsa.
çok uzun sayılmayacak bir süre önce türkiye pazarına girmiş bir işletmenin, türkiye operasyonlarını durdurma kararıdır. türkiye piyasasında ve ayrıca ekonomik durum düşünüldüğünde tutunması kısa vadede zordu zaten. onlar da kısa vadede kar edebilecekleri ülkelere açılmaya karar vermişler.
yine ekonomiye bağlanmış, adamlar piyasanın babaları karşısında tutunamamış tıpış tıpış gitmişler işte, kendileri kabul etmiş bizim muhalifler etmiyor.
Ekonomik çevreden ziyade yerel rakiplerin gücünden dolayı çekildiğini açıklamış ceo'su.

Getir'in 40 milyon dolarlık yabancı yatırımcı bulduğu bir ülkede haklılar.

"Fast delivery" denen bu yapılar, Türk insanının üşengeç yapısı ve hazıra alışmışlığından dolayı daha da büyüyecek gibi görünüyor.
Rekabet iyidir, aynen devam.
hiç kullanmadım, kullanmam da. yemek sepeti bile kullanmadım..

bildiğim yeri ararım oradan veririm siparişimi.. neden esnafa komisyon ödeteyim..

çekildiği de iyi olmuş..
Bir mesajla ayrılmıştır.