bugün

bulunduğu ortamdan dolayı (anlaşılamamak korkusu) olabilir diyebileceğimiz ya da iş olarak metalcide çalışan genç insan eylemidir.

(bkz: yazmasaydım ölürdüm)
arabeske ilgi duyduğu halde dinlediğinde çevresinden duyacağı tepkiden korkan kişidir.
poserlıkla metalci genç arasında farklı bilmeyen birinin yaptığı saçma bir tanım.
ne yaptığını o da bilmiyor türünden biri işte..
aslinda arabeskile metalin ikisininde insanı bazen coşturup bazen de demlendirebildiğini sezmiş ama arabeskin zamane gençler arasında kro müziği olarak algılanmasından dolayı toplumun olgunlaşmasını bekleyen gençtir.*
alenen de yapılabilir eylemdir. neden gizlenmeli ki?
(bkz: anadolu rock) kesmediyse, (bkz: güneydoğu anadolu metal)
aslında herikisinde de haykırma bağırma olduğundan çok da yabancı olmayan durum.
garipligi gizli gizli yapılmasından kaynaklı olan durumdur. metal dinleyen kişinin arabesk de dinlemek istemesi kadar dogal bir şey yoktur. neden olsundur ki? ikiside müziktir ve metal dinleyen insanın başka bir şey dinlememesi gibi saçma bir durum olamaz. bu kendini sınırlandırmaktan ibarettir.
bir varsayıma göre uludağ radyoda gizemli olan dj'dir kendisi aynı zamanda.
doom denen bir metal türü varken neden arabeske ihtiyaç duyulsun diye düşünmeye sevk eden başlıktır.
gizli gizli dinlemeye devam etselerdi keşke dediğim betimleme. son yıllardaki "arabesk şarkıları rock tarzı söyleyelim baba, çok tutuyo...bi de klip çekeriz" mantığıyla yapılanları düşününce, nerde o eski güzel günler diyesim gelir.
gizli gizli yapmayıp, arkasında dursa daha sempatik olacak, "dürüst ol canımı ye" mertebesine ulaşacak olan gençtir.
son derece normal bir hadisedir. çalıştığı metalci yoğun çalışıyorsa ve boş vakit yoksa oda gizli gizli dinler aşikar dinleyip işten mi atılsın...
metalciyim ben diyip öteki tarafta içini parçalayan, yüreğinde hissettiği bir arabesk şarkısına banane demeyip dinleyen gençtir.
herşeyden önce emeğe saygısı vardır ve kendisini anlatır belkide o şarkı.
sırf hava olsun diye metal dinleyen gençtir.
harbi genç ise metal de dinlerim orhan babab da dinlerim diyen gençtir.
bir arkadaşın kardeşi vardı böyle. abisi buna en koyu metal kasetlerini vermiş yıllar önce bu kardeş de; üstüne bülent serttaş çekmiş. arkadaş da bu olayı gülerek anlattıydı çok sene oldu.

tanım: insanın içi arabesk olunca ne dinlediğin önemli değil, eninde sonunda özü dışarı çıkar.
asıktır, eğer ask acısı cekiyorsa kendini arabesk müzikle daha çok özlestirir. çünkü hissettiği en yoğun duyguları en içli biçimde anlatılırken bulur arabeskte . ama ne olursa olsun metalden de vazgeçmez. metal müzik onun kanıdır, canıdır.*
-natink else matıııııııııııırrssssss...
+abi ben tuvalate gidiyorum.
-tamam sen git.
+...
-yaaar yaaaar yaaaaaaaar yaaaaaaaaaaar.. ölürüm öldürürüüüüüüüm.. hüleleley.... oh be mnagoym, dünya varmış.
bilgisayarında gizli dosya içinde arabesk müzik barındıran metalci gençtir. dinledikten sonra da arkasında iz bırakmamak için belgelerimde görünen dosyaları silen insandır.
(bkz: o bir şey değil de ne gerenk var)
Bu başlığı açan kişinin duygularını anlatmaktadır. Tamamen 'Çakma Metalci' modunda olan kişidir. Belkide gerçekten metal müzikte paylaşmadıkları vardır. içinde yaşadığı bunalımı headbang ile dağıtamıyordur. Açtığı biranın ve içtiği sigaranın etkisiyle kendini bir anda arabesk müzik dinlerken buluyordur. Ne denilebilir ki, bu hale düşüren kızlar utansın!**
çakma metalcidir. Lakin gerçek metalci çekinmeden her tür müziği dinleyebilir. *
post-modern bir metalcidir. yenilikçidir. *
(bkz: kaset megadeth kayit ferdi tayfur)*
normaldir çünkü metal müzik aslen arabesktir.*
güncel Önemli Başlıklar