bugün

yıldız tilbe ve ragga oktay ın bağımlılık yapan düetidir.
keşke tek başına yıldız tilbe söyleseydi dedirten düet.
ayrıca ragga oktay'ın hareketlerine bakmaktan şarkıyı bir kere bile klibi izleyerek dinleyemedim.
önce git deyip sonra da bu şarkıyı dinlemek.
hakkında 'yıldız tilbe olmasa dinlenmezdi' kanaatinde olduğum şarkı.
(bkz: olmasan olmazdık)
ragga oktay'ın ilginç şivesi yüzünden duygulanamıyor insan. el kol hareketleri de cabası.
eğer terk edilirken söylüyorsanız hiçbir işe yaramayan kalıplaşmış söz binde sıfır .. yok bir misafirinize diyorsanız: kalabilir yüzde 50, ağız ucuyla öylesine söylediyseniz kesin kalır yüzde 100
--spoiler--
ömrüme giriverdin gönlüme
bana kız; bana küs ama gitme kal
--spoiler--

şu sözleri mükemmeldir.

amına koyim ben ne ara türkçe pop bir şarkıdan etkilenir, üstüne sözlüğe seçme sözlerini yazar oldum! nerde müslüm, nerde ali seven, nerde hüseyin kağıt?
yıldız ile ragga'nın enteresan düetidir. ikisinin sesi garip bir uyum oluşturmuş ve şarkıyı daha dinlenir kılmıştır. velhasıl-ı kelam açın dinleyin.
ragga oktayın sesi güzel değil ama tuhaf bir biçimde yıldız tilbeyle harika bir uyum yakalamışlar.

sözleri de çok güzel.

hasretim ben sana deli gibi gitme kal

kırgın ol dargın ol ama yine gitme kal..
bir zaman sonra beni bırakmaya dönüşecektir.
Yıldız ablanın hayatımı siken parçasıdır.
funda arar'ın estirdiği şarkıdır. sözler, yorum ve müzikler cidden efsane olmuş.
eğer içinizde bi uhde varsa, yara varsa, hele hele içiyorken denk geldiyseniz içinize işleyen, içinizi parçalayan bir şarkıdır.
Gitme kal yalan söyledim
Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim
Aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var
Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim.
"hasretim ben sana deli gibi hasretim"
Ragga oktay ve yıldız tilbenin şarkısı.
Tuvalete giden arkadaşınıza veya sevgilinize söylememeniz gerekir. Sonuçlarına katlanırsınız.
gitme kal be yanımda şurada başucumda. o şarkı da geldi aklıma. (bkz: elveda deme bana)
bazen akılda, bazen rüyada... aniden beklenmeyen şekilde giden, bıraktığı duygularla, özlemiyle gidenlere karşı, çaresizlikle söylenecek 2 kelime... devamı daha yaralayıcıdır.