bugün

kendim için

ilk önce bi mi minör akoru basarım sonra bir eric clapton layla girişi yaptıktan sonra parmak ısındırmaya başlanır.
gitar çalmayı bilmediğimden önce bir incelerim, sonra ters çevirir arkasına orta parmağın ikinci boğumuyla vururum, sonra çalacakmış gibi yapar "ben hiç anlamam" der bilen birine veririm.
Tellerıyle rastgele oynanır.
D#maj7 / Dm7 / Cm7 / A#maj7 gezerim, iki şarkı bir hatun bağlar bırakırım.*

edit: Antonio Sanchez flamenco classic 1027 den aşağı olanlar eksilemesin len ibişler* keyif benim değil mi hatun da tavlarım, sobada da yakarım..
gitari kiz tavlamak icin kullanan mongollarin kafasina vururum. Tabi benim gibi antonio sanchez iniz varsa baska seyler de firlatabilirsiniz.
sol sol sol sol fa diyez fa diyez si minör si minör si minör.
Ilk once bir ellenir guzelce teller hissedilir. Kucuk bir blues solosu atilir. Pentatonik gam taranir. Sonra metronom acilir 90 bpmden 180 bpme kadar parmak alistirmalari yapilir. Parmaklar isinir. Sonra amfiye baglanir gitar ayarlamalar yapilir. Sonra shredding tabiki.

Not: duman calanlar kiskanmis.
sırasıyla jackı takmak, boss mt-2 ve amfiyi açmak. hemen sonrasında akor kontrolü. sonra bi wasted years çalıp hazır hale gelmek.
"trrrrrrrrrrrrrrrrrrringggggggg"
gerekli ekipmanları kurduktan sonra nothing else matters ve smoke on the water introsu ile kısa bir deneme.
anlıyormuş gibi akord ayarlanmaya çalısılır sonra tel kopar gitar alınan yere bırakılır.
ne şekilde doğru tutulacağına bakarım ve doğru tutmayı başardıktan sonra aldığım yere geri bırakırım.
anlıyormuş gibi akord ayarlanmaya çalışılır. sonra gitar sap kısmından anal yolla alınmaya çalışılır.
Alıyorum elime gitarı. Sonra sağ eli bırakıp sadece sol elle 28 Iron Maiden şarkısını arka arkaya çalıp, kafamdan 38 dakikalık şarkı yazıyorum. Ve evet sözleriyle...

(bkz: Geçen yine sözlükte sıçıyorum)
tellerinden birini baş parmağım ve işaret parmağım aracılığı ile tutarım, çeker çeker bırakırım. bir süre sonra sıkılınca arkasındaki düğmeleri* çevirir eğlenirim. sonra ortasındaki deliğe işer, arkasına da sıçar kaçarım.**
bu değildir, gönül isterdi ki böyle olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=oRIkJwwmgZw
domuz gribi ol inşallah.
Gitarı hayatında çalmamış benim yapacağım harekettir.

Gitar önce ele alınır, daha sonra hafif bir öksürükle şarkıya başlamak için ön hazırlık yapılır, akdeniz akşamları parçasına başlanır. (sinir etmek için)

ola ki bir arkadaşınız size bir laf etti yada bi hareket çekti hemen sapından kürek tutar gibi tutup kafa göz dalabilirsiniz.
Parmakları bir yara açıp, elleri bir yana uzatıp, birbirine şak şak şak vurmak.
gitar ile konuşmaya çalışmak.

Pardon gitarı konuşturmak.
gitarla kız tavlamaya çalışan zengin çocuğu değiliz. anadolu'nun bağrından gelmişiz. bağlamamızın tellerine vururuz.