bugün

bir başlığımda kendi kendime orospu çocuğu diye küfretmeme sebep olmuş yazar.
(#23104748)
pozitif bakış açısıyla beni benden almış yazar.
(#23253442) ahahah.*
12 şubat 1911.fene7lilerin bi türlü hatırlayamadığı karşılaşmanın tarihi.orda oynayan takımı kendi takımı kabul de etmezler.anca yenince sizin takım diğğ mii?
--spoiler--
kıllı koları, kısa boyu, biçimsiz kalçalarına inat olağanüstü özgüveni ile
kendini belli eden; anal yaparak yedikleri ülkenin öbür ucuna köprü olmuş iken
ama aşkım ben bakireyim diyebilen, anavatanı türkiye toprakları olan dişi yaratıktır.

--spoiler--

the kezban başlığına girdiği entry. adamın fikri ne ise zikri de o olur diye boşuna dememişler. aklı fikri bacak arasında olanın eleştirisi de bacak arasından çıkar.
(#26631591) ile üzmüş yazar. yahu, takım tutarsın, saygı duyarız. takımını seversin, saygı duyarız. rakibini rencide edecek yorumlarda bulunmaya gerek var mı ? biri fenerbahçen hakkında aynı şeyi yapsa hoşuna gider mi ?
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışından ötürü donuza eklemekten ve entrylerini okumayacak olmaktan büyük mutluluk duyduğum yazar. yazarımızın bir gün futboldan keyif almasını dilerken, sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkür ederim.
eskilerden fakat başka mecralardan olup beni tanımış yazar.
mesai arkadaşıdır.
selam olsun gözüm sıkıntın olursa hep buralardayım. veya oralardayım *
(#27793100) Güldürmüştür.*
Çok eksileniyor ama nedense beni güldüren yazar. (#28332514)
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarını bir süredir üzüntü ve hayretle okuduğum, sonuç olarak donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz gibi önemli bir butonu kazandıran zall" a teşekkür eder, artık yazarımızı okumayacak ve bu durumdan mutlu olsam da kendisinin bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim.
(bkz: #29091221) yeterli sanırım ama o hakaretleri yedirecekler sana. ölüm de var unutma!
yarının çaylağı.

görsel