bugün

-ohohohoh. yeahh. geldim. geliyorum. gelicem. gidicem. dönücem....
+ohş sevgilim. herşey güzel fakat. o değil de bir tanım vardı ne oldu ona?
-...
tin tin tinimini hanım parçası bitene kadar boşaldığım için uzun versiyonlarını hala öğrenemedim:(
(bkz: geç olsun güç olmasın)
aldığı maaşı protesto edip boşları geç alan çaycıdır.
(bkz: hadi sen bana bi çay koy)
(bkz: bir an için güldün itiraf et)
yük miktarı tonaj olarak biraz fazla olan erkektir. kızmamak gerekir onlara. yazık lan. o istemez mi zamanında tahliye yapmayı.
uzunca bir süre "dimdik" bir duruş sergiler.
(bkz: çağırdınız geldik)
geç Gelen erkektir.
acemi garsondur.

(bkz: geç boş alan erkek)

(bkz: ooo espri)
Sağlıksız erkektir.

Penis kanlanma süresi uzundur.
istege bagli olup olmamasina gore degisecek durum.birisinde sehvet duskunu digerinde hastasinizdir.
Birde bunların dört saatte boşalanları vardır.
erken boşalan erken boşanır kavramına göre geç boşanacak erkektir. belki de hiç boşanmaz belli mi olur.
Yoktur. Erkene çekemeyen kadın vardır.
- evet evlat söyle bakalım şikayetini
+ımmm şey doktor bey bende geç boşalma var
- eee ne güzel evlat daha ne istiyorsun, senin yerinde olmak isteyen kaç hastam var biliyormusun? kıymetini bil
+doktor bey gerçekten sıkıntı veren bir durum ama bu. gerçekten uzun sürüyor. belime kramp giriyor.
-ne kadar uzun yani ?
+bir buçuk saat kadar
-(gülerek) oha lan o kadar sürüyorsa beni de zik...

işte böyle bir durum. (gerçektir)
sportmen erkektir. bizdendir. yeri gelir bizi turistik tatil yerlerinde yurtdışı temsilcisi olarak gösterir.
ideal erkektir. işini bilir.
Az yakan çok giden araba gibidir.
iki tarafı mutlu eden durumdur.
erken boşalan erkeğe göre prestiji tavan yapan erkektir, kadın kişiyi binbir türlü halle ikna edip, heveslendirip 1. dakikanın sonunda boşalacağına bırak kadın yeter boşal desin, yoruldum desin, sende o an kadının orgazm olduğunun bilinciyle mutlu ol ve beynine boşalman için gerekli olan sinyali gönder. belki yine klişe olacak ama olay hep beyinde, hep.
erken boşalan erkeklerin ilahıdır ama bir de kendisine sorun bunu.bir arkadaşımda vardı bu sorun ve doktora gittiğinde erken bosalsan tamam tedavısı var da geç bosalmanın yok demiştir.velhasıl geçmiş olsun beyler.
Omzu genistir.
ilişkiden zevk almıyordur.
Yine beni mi konuşuyorsunuz diye beni triplere sokan kisiligimdir.
bu becerisiyle övünmeyi seven erkeklerdir.

ulan bi' ben mi övünmüyorum acaba? hatun artık yeter deyip üstünden atma durumuna gelmiş ben hala ha geldim ha gelecem diye hilti gibi çalışıyorum.
başımdan akan terlerle kova doldurup evde temizlik yaparım o derece uğraşıyorum ama yok arkadaş gelmeyince gelmiyor.
alkollü iken seks yapmaya çalışan erkektir.
geciktirici kullanıyordur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar