bugün

Ne arayanım var ne mesaj atanım ne buluşmak isteyenim ne talibim var evde de göz önünde değilim. En yakınım dediğim saatlerce çevrimiçi yazılarımdan da moralimin bozuk olduğunu anlamayip mavi tik atıyor. Çünkü o aynı ayna konuştuğu 5 kişiyle gülüyor. Lan baya baya çok zoruma gidiyor bende içimi buraya döküyorum.
Uludağ sözlüğe özgür pensilvanya ordusu tarafından yeni bir ddos saldırısı yapılıp sözlük kapanmadigi takdirde böyle bir yalnızlık söz konusu dahi olamaz.
ben işte aynıyım.
ne demiş şair: herkes öldürür sevdiğini.. bir öpücük bırakırsın alnına, zehirli bir mermi gibi.. cevapsız sorular atarsın beyninin ortasına; yokluğa kurulmuş saatlerde patlayan bombalar gibi.. pimini çekersin aşkın ve orta yerine bırakırsın hayatının.. ölürse şehittir, yaşarsa gazi..
Yalnızlık kelimesine bir kamyon dolusu anlam yükleyebilmektir.
Gerçek mi, yalan mı bilinmez. Tek bildiğim alışkanlık yaptığı.

Şuursuzca ağına takıldım yalnızlık oltasının. Garip; aklıma kümeler geldi. Sanırım ben kesişim noktasıyım ve benden başka elemanı yok bu kümenin.
gerçekten yalnız olmak
insanların yüzlerinde artık umudu, sevgiyi , mutluluğu göremeyen insandır.

gerçekten yalnız olmak evde bağırarak kendi kendine konuşmaktır.

gerçekten yalnız olmak evde koşturarak mastürbasyon yapmaktır.

ne bileyim böyle işte.
nirvanaya erişmektir, var mı yalnızlık gibisi olm, napıcanız insanları.
Kalabalık içinde yalnızsan o fena.

Gerçekten yalnızsan yaslan arkana keyfini çıkar...
gerçeği görmektir.
Son bir haftadır yaşıyorum bunu, eve geliyorum boş. işe gidiyorum ofis boş, millet sanıyor ki her gün biriyleyim. Yok lan öyle bir şey.

Play store a "nasıl arkadaş bulunur" falan yazıyorum. Vay be dakota. Sen bu hallere düşecek adam mıydın?

Neyse akşama nevizadeye gidelim.
Gerçekten şanslı olan insandır.
hayatınızda yararsız ve çıkarcı kimse yok demektir.
kafan rahattır.
yorucu, şımarık, saygısız, güven kıran, kötü niyetli kişilerle bir arada olmaktan iyidir.
yeni tasarımı seven birisi olarak çok yalnızım.

kötü bir şey.
"yalnızlık" olgusunun olumsuz anlamı ile kullanıldığını anlatır. arkadaşsızlık ve aile içi yalnızlığı ifade eder. Sosyal ortamlara girmek veya evcil hayvan edinmek başlangıç için iyi gelebilir.