bugün

bu hamsi kafaya sahip olan leş kargası fenerbahçe gibi büyük bir camianın şike yapıp şampiyon olduğu zannetmektedir.

(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk ya)
(bkz: size her yer tava)
(bkz: kupanın sapını trabzona verelim)
(bkz: ateş olmayan yerden duman çıkmaz).
(bkz: kuyruk acısı) fenevliler için cuk oturdu bu söz.
şike olmadıgını savunan sazanla yarışacak kapasitededir.
ben psikolojiden anlayan bir insan değilim. zaten psikolog da değilim. psikolojiyle tek ilgim lisede gördüğüm psikoloji dersi. fakat ben bu psikolojik rahatsızlığı iyi tahlil edebilirim.

şimdi bu arkadaşımız '' başarıya giden her yol mubahtır'' zihniyetine sahip olup bu zihniyeti ortaya çıkmasın diye sözde şikeleri lanetleyen ve şikecinin önde gideni olan tuttuğu takımın yaptığı şike meydana çıkınca saldırganlaşan cinsten birisi. bu kişi aziz yıldırım a allah gibi tapar, fenerbahçe ye allah gibi tapar, şükrü saraçoğlu nu kabesi olarak görür vs. o yüzden fenerbahçe nin yaptığı şike ortaya çıkınca dellendi ve sonuç olarak trabzonspor a laf atmaya başladı. bu bir çeşit suçluluk psikolojisi. kendisine tavsiyem haftada 2- 3 gün bir psikoloğa gitmesi ve o psikoloğun tavsiyelerine göre kendine çeki düzen vermesidir.

edit: niye eksiliyorsunuz lan? iyilikte yaramıyor size. fena mı olur haftanın belli günleri psikoloğa gidip tedavi olsanız, bu psikolojik rahatsızlığınız düzelse. allahın manyakları*
bu hamsi kafalar toplumdan temizlenmedikçe bu böyle sürüp gidecektir.bunlar adalet bekçiliği yapıp kendi yediği bokları görmezden gelip, her şeye milat olarak fenerbahçeden başlamasını beklerler.

(bkz: bi siktir git çay koy)

(bkz: fb nin şampiyonluğunun iptalini bekleyen enayi)

(bkz: alemin derdi fener olmuş demek ki zamanında iyi koymuş)

(bkz: öyleyse bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye)
katılmadığım bir söylem... ırkçılık ve hakaret içeriyor çünkü. ama şu gerçek:

(bkz: türk futbolundaki trabzon lobisi)
sen televizyonu nerenle izliyon diye sorulması gerekir başlığı açana.
(bkz: şike olmadığını iddia eden örümcek kafa)
faşist ve diktatör iradenin acıyla birlikte haykırışını yansıttığı söz öbeği.
hem hamsi kutsal hayvandır, hakaret değil trabzonlular için, onurdur bu sıfatı taşımak.

--spoiler--
"Yalnız ben kuyruğun başındaydım . Şimdi sonunda kaldım."
"buna ne derler biliyor musun? kuyruk acısı."
--spoiler--