bugün

en güzel örneği için;

(bkz: scurtel)
gündelik yaşantısında duygularını bastıran kişinin bu duyguları sözlük gibi yazdıklarının etkisini ancak ''silik'' yahut ''çaylak'' olarak göreceginden yaptığı şeydir efendim.

ve genellkle aslında düşünmediği şeyleri dahi daha abartarak söyler.
bu tıpkı bir mezarlıktan geçerken yüksek sesle ''korkmuyorum'' demek gibidir. ne kadar yüksek söylerse aslında o kadar korkuyordur demektir.
ayrıca bunlar; gerçekte* götleri yemediği için, sözlükte dine bok atarlar.
sözlükte mastürbasyon yapan yazarları göz önüne aldığımızda karşımıza çıkan acı gerçektir.
gerçekte sosyal olan insanın sözlükte ne işi oldugu sorusunu akabinde tasıyan önermedir.

herhalde burada efe olacak, her insan hayatında bir kere efe olur.
bunlar sosyal hayatta badem bıyık bırakıp kumaş pantolon giyerler ama sözlükte modern islamcı gibi bir imaj çizerler.
asosyal olmak ile efe olmak

birbirlerine bunca yakınlaşmamışdır herhalde karşıt olarak..

bunun üzerinde durmaya gerek yok derim aslında,

en güvendikleri sözler ile yüzlerini görenlerden bahsetmek bab ım

öğrenilmiş olan dan ürküp

kendileştirdikleri bir an da

büyüme anlarından bahsetmek isterim

daha sonra gereksiz kılınacak

kılınacak ne kelime

başedilemeyecek..

kasıklarında ki kılların erken traş ile bir an önce çıksın büyümeceliğinin ne gereksiz olduğunu farkeden kadınlar gibi mesela ..

etc..

forgive me.
(bkz: sanal alem delikanlıları)
gerçekte asosyal olan tiplerin sözlükte asosyallik aleyhinde başlık açmasından farklı olmayan durum.*
sözlük kadınları buna en güzel örnektir.

not: evet kadınlarla sorunum var. kims ebeni beğenmiyor. yazık bana.
açtığı başlık ve girdiği entryler ile kendini belli eden, ilgi budalası ve egoist insanlardır. bunu genellikle kadınlar yapar.
(bkz: ben) e bi yerlerde deşarj olmak lazım. Ezik ezik nereye kadar.
istisnaların olduğu durumdur. misal ben dışarıda ağa burada paşa yım. her türlü ezerim.
görsel

Geçen suudi arabistandaydım..

Bir beni çağırdı amk..
güncel Önemli Başlıklar