bugün

ben hep 17 yaşındayım..
kırılma noktasıdır. hayatıma farklı bir yön vermek için başlangıç olarak alacağım yaş.
Yarım saattir düşünüyorum hangi yaşıma geri dönersem mutlu olurum, hangi yaşımda mutluydum, hangi yaşıma gidersem hayatımı değiştirmek için bir fırsatım olur diye.

Bir tane dahi bulamadım.
23 yasimdayim.

0-5 yaş aralığım bile kötü geldi gözüme onu bile istemedim öyle sikik bir durum.

Yoktur efendim
14/15.

Lise yillarima. Cok guzeldi. Kafa bir karış havada. Hic kimse umrunda degil.
Hayatin çilesi ve zorluklarindan bihaber...Tam deli cesareti oldugu dönemler.
Anne karnında geçirdiğim günlere geri dönmek isterdim fakat geçen 9 ay 10 günün ardından tüm bu yaşananları iki kez yaşayacak olma korkusuyla vazgeçiyorum.
ortaokul yılları 10 - 14 yaşları
acayip güzeldi
o yıllara dönsem bidünya arkadaşım olurdu.
5 beş five fünf.
19 hatta 3 haziran çok işim var o gün çok ... Yarım bırakmamalıyım bu sefer...
17 dir. Aksini iddia eden 16 yaşındadır.
17 yazmaya gelmiştim herkes mi o yaşı özler arkadaş.
Üniversite yılları kıymetini bilmediğim yıllar.
7 olabilir.
Kesinlikle 1992 yazı yani 15 yasima.
6 yaşımdır. ilkokula başlamadan önce ki hayatımdır. babamla daha fazla oyunlar oynadığımız zamanlardır.
21 güzeldi be!

ekleme: 17 de sağlamdı wallaa, bak şimdi arada kaldım.
21 iyidir iyi.
tam olarak 18.
(bkz: 4)
22 yıl öncesine dönmek isterdim. Çünkü yanlış olduğunu bildiğim halde, yinede ben bunu yaşamak istiyorum dediğim bir karar vermiştim.
Yanlıştı, biliyordum ama yapmak istedim büyük bir kararsızlık ve gençliğin verdiği sarhoşlukla.
Şimdiki aklım olsun yada olmasın yapmazdım.
Zaman...
Kıymetini bilmek gerek.
Çok pişman olacaksınız genç arkadaşlar.
3 iyidir.
Kesinlikle 1992 yazı yani 15 yasima.ilk aşkımı şimdiki aklımla yaşardım.icimde uhde kaldı.
23 yaşındayım. Hangi yasa dönebilirim ki
20 yaş sen ne güzeldin. Dümdüz 20.
13 yaşıma dönmek istiyorum aslında. daha başarılı olmak için. Olurdum da. ama yaşadığım aile hayatını düşününce.. 19 daha mantıklı geliyor.
21 yaşındayım 11 sene öncesine 10 yaşıma dönmek isterim dert yok sıkıntı tasa yok misss gibi.
10. Yaş dışarda top aynardık gece saklambaç oynanırdı kimse kimseye kızmadı ses yapılıyo diye.