bugün

şovenizm dalgasından nasibini almış yazarlardır. ırkı ile övünür fakat sadece övünür.
(bkz: kime göre neye göre)
herkese göre farklı yazar kitlesidir.
sana göre milliyetçisi gereksizse; diğerine göre sosyalisti, ötekine göre dincisi, berikine göre bilmem neyi gereksizdir..
sözlügü forum zanneden, sahislara hakaret etmeyi alıskanlık haline getirmis, üstüne üstlük sözlügü yalan yanlıs bilgilerle dolduran yazarlardir.
her 10 yazardan en az 6'sının bir fikir beyan edeceği, etmese bile yazmayı aklından şöyle bir geçireceği, son model yazar kategorisi.
başlıkla anlatılmak istenen, gereksiz yazarlardan öte gereksiz insanlardır kanımca. bu gereksizlik durumu, "gereksiz" nitelendirilen insanların herhangi bir ideolojiye körü körüne bağlanarak, özümsedikleri ideolojiye ters düşen herhangi bir fikir ve daha da kötüsü bilgi duymak istememelerinden kaynaklanır.
"kötü olmasaydı, iyinin değeri anlaşılmazdı" mantığıyla yaklaşışlırsa böyle bir yazar türü yoktur.
(bkz: drnirvana)
(bkz: n o s)
dış dünyada farklı,sanal alemde farklı takılan; entrylerini okudukça tanımakta güçlük çektiğiniz, eksi alan entrylerini karma puan uğruna silen,gereksiz yere hırs yapıp arkadaşlarını eksileyen ,kıskanç yazarlar olabilir..*
(bkz: ismini vermek istemeyen yazar)
bir diger adı falan filan dır.
entry sayısını arttırmak için yazmak haricinde, seri eksi oy verme, demogoji yapma gibi eylemlere de sıklıkla başvuran yazardır.
- bize yazar gerekli. gerek biz gerek siz...
baslık altlarini o konu hakkında söylenmiş kelamlarin farkli versiyonlari ile ama en klise en bilinen entryler ile dolduran yazarlardir.

misal olarak çöküş filminde bruno ganz'in hitler kompozisyonuna olan hayranliklarina beyan ederler. tamam adam çok iyi oynamiştir. ama yazdiğin entry'nin ana fikri bu olunca o baslik bok içinde kaliyor. entryine yan nuve olarak kullan mesela.

cok zamandir yazilan entryler okunmuyor, oylama yapilmiyor diye veryansın ediliyor. söyle bir bakiyorum da -bu sefer alcak gönüllük yapmayacağim- ayni meale gelen entryleri okumaktan benim gibi sabir tası kişi bile çatliyor. eh be diyip o konuyu pas geciyorum.

benim nazari celbimde basliklari ve entryleri ne yazilmiş diye okuyan ve o yazilanlara yatay olarak katkıda bulunan yazar iyi yazar değildir.

baslık ve konulara ne yazilmamiş diye okuyan ve dikey olarak üstüne birşey koyan yazar iyidir.

üstüneüstlük bu iyi yazar diger yazarlara ilham vererek jason kidd'lik sanatini yaptiği için bastacidir.

kötü bir yazar ise halis muhlis kazmalardan sam bowie gibidir.

bu ahvalin nazar-i celbimde beyani budur, ilgili makamlarin dikkatlerine arz olunur.
her başlığa yazanlardır. kendileri gereksiz olmasada yazdıklarını büyük çoğunluğu yazmış olmak için yazıldığından gereksiz olacaktır.
(bkz: eksiden geldim)

önemli olan gereksiz olmak değil yazar olmaktır. bir şeyler yazılmalı, kimilerine gereksiz gelse deseven birileri çıkar nasılsa.
gerekli olur diye bir kenarda durması gereken yazarlar.
sözlükte oylama yapılabilecek bir konu başlığıdır.

(bkz: kizlarla basim belada)
belki de hepimiziz.
(bkz: fikir mühendisi fikri)
(bkz: vezgeç bu sevdadan)
evet.

edit: imzayı atmasam olmazdı, evet.
(bkz: furkanr)
izmir ve izmir kızlarıyla aklını bozmuş ayrancı abazan ergenler.
Sevdiği şarkıları mesaj yoluyla sözlükçülere gönderen yazardır.

ha birde taytsız kraldır.
(bkz: mob barley) bu sözlüğe gereksiz. bu sözlük için çok fazla zeki.
başta kendi nickaltı olmak üzere herkesin nickaltına yazan, sırf kendi fikrine ters diye önüne geleni eksileyen ergen yazarlardır.