bugün

"istersem sozlugu hacklerim" iddiasından sonra lamer yakıştırmaları ile karşı karşıya kalan -adını açıklayamayacağım- uuserın yeni bombası.

"afyon'un en iyi hackerı benim.", "msn'den elektirik alamadığım bütün bayanlara nuke salladım.", "veritabanınızda fink atıyorum.", "sözlüğü çökertmem 4 saniyemi almaz." türünden açıklamalarda bulunan yazar "lanetimden hiçbir uuser kurtulamayacak!" dedikten sonra "hepiniz yok olacaksınız!" nidaları atmaya başladı.
yapmazsan adam degilsin diye karsilik verilesi cumle. * *
'bu gereklilik hangi durumlara tekabul ediyor?', diye sormak istediğim tehdit.
(bkz: havlayan kopek isirmaz)
(bkz: cokertme den cıktım da halıl ım)
istersek yunanistanı bir saatte alırız diyen kişiler ile akrabalığı bulunması muhtemel kişidir.
söylendikten sonra, söylenen tarafından "gerekmedikçe yapmam ama" şeklinde ekleme yapılacak cümledir...
(bkz: bi siktir git dedirten hayaller)
(bkz: bi siktir git dedirten teoriler)
(bkz: yavaş çökert saçın başın dağılmasın)
(bkz: dunyayi ele gecirmeye calismak)
küçüklüğünde ateşli bir hastalık geçirmeiş olmasından şüphelendiğim, ve iki çıkarımda bulunduğum durum
1 - yapar, adamsa yapar, harbiyse delikanlıysa bir adım geri durmaz, peki sonra? sonra ne olacak?
(bkz: bu işin sonrası da var) daha da ayrıntılı bilgi almak adına (bkz: bu işin çıkışı da var)
2 - yapamaz, yapıcam deyipte yapamazsa zaten... artık bişey demiyorum ben.***
(bkz: arkandanım)
(bkz: mahmud ahmedinejad)
(bkz: uludag sozluk u yakarım paşa paşa yatarım) *
çılgın bir yazarın yapabileceği en büyük çılgınlık.
lan ya yaparsa? diye tırım tırım tırstığım bir cümle. heybeti karşısında sözlüğün firewall'u nasıl titriyor bir görseniz.. (bkz: bırrr)
sözlük tarafından haksızlığa uğradığını düşünen yazarın bir cinnet anında söyleyebileceği söz.
analiz ettim. saçma lan bu cümle.

gerekli bi durum oluşmadı ama sözlüğü çökertmekten çekiniyorum.
gerekli durum oluştu, artık sözlüğü çökertmekten çekinmiyorum.

(bkz: gerekirse sözlüğü çekinmekten çökertmem)
(bkz: azimle sıçan taşı yarar)
(bkz: ha gayret)
yazdığımız bir iki programı kullanmayı öğrenip, bilgisayar sisteminin ne olduğu, nasıl çalıştığını bilmeyen ve buna rağmen kendine etiket takan tip söyemidir.
(bkz: uludağ sözlük akıllı olsun akıllı)
(bkz: bak senin hatrın için)
zamanında terminatörler tarafından çaylak yapılmama neden olan, kuru iddiam.
(bkz: almanya yenilince biz de yenildik sayıldık)
(bkz: tamer şahin)