isteğimdir. Nedeni ergenus sorunlar değil. Varsa Allah'ın izniyle çok iyi yerlere geleceğim. Ama yaşlanmak istemiyorum. Günden güne yaşlanırken bunu izlemek istemiyorum. Salak salak menopoz dönemlerine girmek istemiyorum. Zaten bi insan en fazla 40 yaşına kadar hayatını yaşar bana göre. Sonra yaşlısın, çocuğun varsa ona çalış dur. Nası öleceğimi bilemem ama yatağımda da ölmek istemem. Genç yaşta ölmeyi istememe rağmen, şu günlerim çok verimsiz geçiyor. Bir bu kadar daha zamanım kaldı arkadaşlar. Ben böyle istiyorum ya kesin 90 yaşıma kadar yaşayıp yatağımda öleceğim.
umutların tükenmesinden kaynaklanan durumdur.
ben sadece istemekle kalmayacağım, bizzat hayata geçireceğim bu düşünceyi.

sizler gibi aile kurmak, üremek, soyumu devam ettirmek gibi bir amacım, kendimi öldürürsem en ağır şekilde cezalandıracağımı bildiğim bir dini inanışım yok. yani teorik olarak kendimi öldürmeme bir engel yok.

o zaman niye yaşıyorsun yarram diyecek olanlar için, 1.si hayattaki tek zaaflarım olan 3 insana ölümünün acısını ellerimle yaşatmak istemiyorum, 2.si de kesilecek hesaplar, ödetilecek bedeller, alınacak intikamlar var.

sırf amacıma ulaşmak ve misyonumu tamamladığımda hiç tereddüt etmeden, gönül rahatlığıyla tetiği çekebilmek için hayattaki tüm zevklerden arındırdım kendimi. kadınlarla yakın olmamaya gayret ediyorum kendimi kaptırmayayım diye, arkadaşlarım yok, sosyal hayatım yok, alışveriş falan yapmam, icki ve sigara var ama istediğimde kesebiliyorum, uyuşturucu yok, para harcama merakim yok, gezeyim goreyim tatil yapayim merakim yok, tipime kiyafetime onem vermem nasilsa kendimi begendirmek gibi bir derdim yok, kisacasi zaten manevi olarak bir ölüyüm. fiilen nefes alıyorum sadece. tum bunlardan uzak durabilmek için vakitlerimi kitap-sosyal medya-oyun ucgeninde geçiriyorum. bunlar beni gayet iyi oyaliyor.

tavsiye ederim, yastığa kafanızı rahat bir şekilde koyuyorsunuz cidden.
hayattan beklenti kalmadığı durumlarda gerçekleşen istektir.
18 yaşından beri aklımın köşesinde duran bir istek çünkü insan kendini bilir hırslı bir insan değilim sempatik sevecenlik ve şansımda yok ailem kabus gibi 18 imde bunu anladım ileride benden bir bok olmayacağını anladım üstünden 9 sene geçti ve olmadı ölmekten korkuyorum ama istiyorum her insan bunu ister hayatın en büyük kazığı sizi zirveye çıkartıp yavaş yavaş çürütmesidir, insan bu kazığı yemek istemez kim isterki sıkıntı ne olacağıdır şu anki düşünüşüme göre zaten ölüm diye bir şey yok olay ekosistem suyun buharlaşması suyun öldüğü anlamına gelmez hepimiz yaşayan bir canlının sürekliliğiyiz yapacak bir şey yok ölene kadar yaşayalım gitsin.