bugün

bu telefona başka bir telefondan = işareti koyup yollayın ve olanları görün sevgili dostlar.

bir telefon. belediye dağıtıyomuş sanırsam.
cogu insanda bulunan telefon. Zamanin superman tisortleri gibi.
samsung'un plastik çöplerine tonla para verenleri kudurtan telefon.adamlar nasıl laf edeceğini şaşırmış iphone şarjıyla şarj etmekten bahsediyor.

http://www.uludagsozluk.com/e/24441967/
kardeşimin telefonu.şarjı bitiyor der dert yanar.ha benim burada diyeceğim şey ben bu telefonun damına koydum evet.
elimin hamuruyla şifresini bloke ettiğim telefona format atayım dedim sonuç mu uzunca bir dıt sesi ekranda beliren kodlar falan.
sabaha kadar uyuyamadım gitti telefon diye.
neyseki 45 tl kurtardı telefonu.
ölü pixel sorunu olduğu söylenen ancak aldığım günden beri hiçbir sıkıntı çıkarmayan telefon. fiyat-performans açısından gayet memnunum.
piyasadaki pahalı muadillerinden fazlası olup eksiği olmayan telefon.
Vestel Venus turkcell t50 gibi rakipleri türediği için eskisi gibi rahat olamayacak telefon zira bunların muhatap alınabilen Servisi var.
neredeyse %50 oranında şarj soketi arızası veren telefon!
müşteri hizmetleri de çok bilmiş; arızanın kronik arıza olduğunu söyleyip, ücretsiz onarılmasını talep ettiğinizde;"biliyorsunuz bunlar çok hassas cihazlar!" diye çemkiriyor.
ciddiyetsiz, saygısız, şark kurnazı bir anlayışla müşterilerini umursamayan firmamsının telefonumsusudur!
paranıza, zamanınıza ve huzurunuza önem veriyorsanız telpa nın telefonlarından özellikle gm discovery'den uzak durun. eğer derdiniz f/p ise, Asus zenfone5 ve turkcell t50 bile bu oyuncağın ağzına sıçar.

edit: kullanmasını bilmezsen her telefon bozulur diyen şakşakçılarına "canım kardeşim, ben muhtemelen sen doğmadan önce telefon kullanmaya başlamışımdır. şarj soketleri telefonla beraber verilen orjinal(!) şarj cihazlarının standartlara aykırı uçlarından kaynaklanmaktadır. ha belki belli sayıdaki bozuk ürünü kakalayıp bitirmiş sana standart bir şarj cihazı vermiştir ya da muhtemelen farklı marka şarj aleti kullanmışsındır. dilerim bir kaç ay sonra sen de mağdurlar kervanına katılmazsın! ben başıma gelen aldatılmışlığı başkaları yaşamasın, adam gibi telefonlar alsınlar derdindeyim. ama yok ille sahtekarları aklayacağız derdinde millet. tüketiciye mal satıp sonra yüzüne bakmayan markaları deşifre edip mücadele etmezsek daha çok sömürüleceğiz.
ucuz olmasının yanı sıra ekranının büyüklüğü ve inceliği için alındığını düşündüğüm birçok kişinin elinde olan uyduruk general mobile marka telefon.
şu an elimde olan ve altı aydır kullandığım telefonumdur. hala da sağlamdır. kullanmasını bilmezsen her telefon bozulur.
Sarj kablosu giris bolumu cok dayanikli olmayan telefon 30 40 liraya tamir edildigini duydum. Yine de elektronik sans isi. *
kullandığım telefondur. gayet iyidir.

artık o kadar yayılmıştır ki günlük hayatta 2 kişiden birinde görebilmeniz muhtemeldir.
general mobile nin amiral telefonudur.
Bir Milyon adet satış rakamını aşan sayılı telefonlardandir.
Zamanımızın 3310 tekabül eden makina.
Üst modelleri çoktan çıkmasına rağmen fiyatı düşmeyen telefon.
Piyasaya ilk çıktığı vakitlerde çoğu kişinin almakta temkinli davrandığı ama sonradan kullanıcıların memnuniyeti sebebiyle bi hayli popüler oldu. Haliyle fiyatlarda da hem popülerlik hemde piyasanın durumundan mütevellit pek değişme olmadı.Şahsen bende aldım ve ziyadesiyle memnun kaldım.
bi zamanlar 6600, 5800, 3310 gibi "acaba belediye beleş mi dağıtıyor" diye düşündürten yeni nesil telefon.
kötüleme derdinde değilim. iyi telefondur. ama herkeste aynı telefonu görmek şahsen itici geliyor bana. iphone çılgınlığı zaten ortada. ona paralel bir şekilde samsung galaxt s ve note serilerinden sonra daha fakir kesimin de bu marka-modele yönelmesi durumu vardır memleketimde. işin bok tarafı iphone 6 kullanan da, discovery kullanan da elindeki makinenin dünyanın en iyisi olduğunu kanıtlamaya çalışmalarıdır. almışsın, hayırlı olsun, güle güle kullan da ne amk elindeki android makineyi iphonela karşılaştırıp övüyorsun, ne ayfonunu androidden üstün ilan ediyorsun. insan gibi kullan işte.
not: android telefonlar içinde bana en zarif gelen modeldir. he ben androidi sevmiyorum orası ayrı. windows phone'u denemek için nokia lumia 1320 aldım. çok memnunum. farklılık arayanlara tavsiye ederim.
Yaptığı tutukluklar, kendi kendine ekrana biri dokunuyormuş gibi takılmalar yüzünden başıma bela aldıracak telefon. Bir değil iki değil arkadaş. Misal Facebook'ta gezinirken bi kilitleniyor telefonda dıdısının dıdısının fotoğrafın altındaki yorumu beğeniyor. internet keyfimi zehir ettin allahsız. Yok mu şu olayın çözümü bi el atın ya, iş alıcam başıma.
Efenim bende de var bu cihazdan. ucuza aldik evet kabul. Paramiz yok çünkü. Para biriktirip aldik. Ancak benim şöyle bir fikrim var. Bu adamlar telefonun bazi yerlerini (sarz girişi) uyduruk yapmislar çünkü garantiye gönderilen her cihazdan takribi 70-80 lira kazanmaktalar. Telefonu 720 liraya alan adam 80 lira da garanti için verse 800 lira eder. Bir kez daha tamire gonderilse ve yaklasik 50 TL daha verilse toplamda 850 TL eder.
Adamlar yollarini bulmuş gerçekten.
şarjında sürekli sıkıntı çıkıyor 16gb servisten telefoncudan çıkmıyor telefon gidin ya adam gibi kullanın benim gibi kullanmayın öyle yapacaksanız açık ve net almanıza gerek yok.
Fena sayılmaz.
fakır ayfonu.
Bende bu basligiacacaktim unuttum su an elimde super telefon şükür aradigimi buldum baska hic bi telefona ihtiyacim yok butun sosyal işleri programlari kaldiriyo takilma kasma yok super fazlasi haram hee illaki kamera çok çok iyi olacak diyorsaniz bisey diyemem. Satilik gebze ici 550 tl kutulu herseyiyle hazir.
Çöp bir cihaz. Almayin aldirtmayin.
teknoloji idiotu bebelere aldanılmayıp gönül rahatlığıyla alınabilecek telefon. "yhaa bunun işlemcisi düşük ben s98 istiyorum" diye yırtınıp farmville oynayanlara bakmayın. "işlemci nedir" desen küfür etmişsin gibi bakar.

ikincisini kullanmadım. birincisinde sınırları zorladım. python uygulaması bile yazdık.
aldığım için hiç pişman ettirmeyen telefonum. almadan önce ne yalan söyleyeyim bir acabam vardı. sonuçta isim yapmamış, türkiye'de daha önce var olmamış bir telefondu. bense daha öncesinde nokiadan başka telefon kullanmamış ve akıllı telefon almayı düşündüğümden beri de nokia lumia serilerine bakıyordum. o telefoncu senin bu bilişim mağazası benim diye gezerken bu telefonla karşılaştım. 3 ay telefonu araştırdım. internetteki yorumlara baktım. hatta cafelerde masa üstlerinde gördüğümde sahipleriyle birebir konuşup hoşnut olup olmadıklarını sordum. ve şimdi telefonu aldığım bir yılı geçti. hiçbir zaman da ulan bu telefonu almasaydım keşke diye de bir kez olsun demedim. iki bin lirayı havaya saçılacağına 600 lira-700 liraya bu telefona verilse daha iyi. fazla bi nanesi yok amk o iphone'ların. neyse...

hele yeni gelen güncellemesiyle lokum gibi olmuştur. sanki yeni telefon amk.*
güncel Önemli Başlıklar