bugün

amerikan dizilerini taklit etmeye çalışan ama bunu yüzüne gözüne bulaştıran bütün dizlerdir.
(bkz: melekler adası)
hala korkuyorum.
gelmiş geçmiş en sevilen diziler olsaydı çok daha kolay olurdu, çünkü en nefret edilenler say say bitmez. tv kanalları yayınlayacak bişey bulamadıklarında dizileri ısıtıp ısıtıp önümüze sürdükleri için ister istemez bazı dizileri görünce kusma isteği belirir. bundan 10-15 yıl önce sanırım show tv de bir dizi vardı eşşeko vardı * kemal sunal'ın "ibo ile güllüşah"ının çakması olan bir diziydi sanırım. *
(bkz: sözlüğü foruma çevirme yöntemleri)
(bkz: kurtlar vadisi)

daha ötesi yok benim için.
Küçük kadınlar.
(bkz: parmaklıklar ardında)

gelmiştir, ama hala geçememiştir. dizi inatla bitmeyerek hala devam ediyor, ilk bölümlerde izledim, sonra bıraktım. birkaç sezon süreceğine ihtimal vermiyordum açıkçası.
yaprak dokumu (bu kadar depresif bir dizi olamaz) ve ekranlardaki tum dizilerin yuzde 90 ni.
akasya durağı.
ilk sırayı yaprak dökümü alacak. zorluyor yani. kaçıncı sezon ben sayamadım. eserleri de kendi kafalarına göre değiştirip insanları nefret ettirdiler.
fox tv* nin bütün dizileri.
(bkz: aliye)
(bkz: tek türkiye)*
televizyonda görüldüğü anda insanda kusma isteği oluşturan dizimsilerdir. örneğin şu kurtlar vadisi ve benzeri şeyler.
Annemin izlediği tüm diziler. bit dizisinde iki kardeş sürekli ağlıyor,diğerinde akraba akrabaya veriyor,bana maç izletmiyor. *
(bkz: yaprak dökümü)
(bkz: bez bebek)
(bkz: selena)

dizilikten çıkıp, saçmalamaya gitmiştir bunlar.
(bkz: bulut bey)
(bkz: dadı)
foz tv nin gündüz kuşağındaki unutma beni. daha herhangi bi karakterinin gülümsediğini görmedim. hep ağlamaklılar.
(bkz: selena)
(bkz: bücür cadı)
(bkz: bez bebek)
(bkz: acemi cadı)
(bkz: sihirli annem)
(bkz: oks anneleri)
ve foxtaki diğer diziler.
(bkz: yedi numara)
niye bitti la? *
(bkz: yalancısın sen)
(bkz: adanalı)
tek kelimeyle iğrenç her yönden.
(bkz: kahramanlar)

lan oğlum kaldırın şu diziyi lütfen bak rica ediyorum size ya.
kanal 7 deydi galiba. ceviz oyanamaya mı geldin diye bi dizi.
(bkz: kendi okulumuza doğru)
(bkz: tek türkiye)
(bkz: aynalı tahir)
(bkz: ömre bedel) ve daha niceleri.
güncel Önemli Başlıklar