bugün

beyaz çizgili adidas superstar' a terfi etmesi gereken gelindir. converse' e alışık olmayan normal ayaklara sahipse topuklu ayakkabı bile giyse daha rahat olacaktır çünkü.
kumaş altına spor ayakkabı giyen adamla aynı üretim hatalarına sahiptir.
(bkz: cadde kızı)
topuklu ayakkabı kadar seksi görünmez. Zira bunu giyen kız cok uzun olmalı.
valla 2 eylülde bulunduğum düğünde converse giyen gelin ve damattır. şaşırtmışlardır.
Converse giyip gidicem düğüne dediğimde şöyle bir vızıltı gelmişti kulağıma -ığğğyy.Sevgili arkadaşım, düğün bu hoplamak zıplamak gerek hem yazık değil mi o ayacıklara.*
saçları kızıl ve şımarık değilse ensesinden öpeceğim kız tipidir.
düğününde topuklu ayakkabılarla rahat rahat göbek atıp,halay çekemeyeceğini bildiğinden,ilerleyen saatlerde giymek için yanında converselerini de getiren gelindir.
mahalle karılarından kafasına yumurta yiyecek kızdır.
(bkz: protesto)
rahatına düşkün ve ya boyu erkek arkadaşından uzun olan kızdır.
kendi düğününde oynamak isteyen; ama topuklular yüzünden bunu yapmayacağını bilen akıllı kızdır.
çevre baskısını takmamış, eğlenmiş, oynamış, babalar gibi gelin olmuş kızdır. varsa öyle biri selam olsun.*
"oldu abart" dedirten insandır.
yani genç kızların bu "ayy ben topuklu giyemem converse giyerim oh hem rahat olurum hem marjinal." triplerini anlamıyorum.
zaten gelinlik dediğin rahat bi şey değildir, topuklu ayakkabında hayvan gibi topuklu olmak zorunda da değil.
giy işte düzgün bi gelinlikle düzgün beyaz bi ayakkabı.
madem rahatını bu kadar düşünüyorsun niye gelinlik gibi kasıntı bir kıyafeti giyiyorsun demek istediğim kızdır. *
(bkz: serdar ortaç - şeytan)
iticidir. çekeceksin o topukluları sonra düğünün on beşinci dakikasında atıp yalınayak oynayacaksın arkadaş budur gelin olmak.
ergenlikten çıkamamış, öhöm.. çocukluktan çıkamamış kızdır. ben bile 11 yaşımda vazgeçmiştim converse ten.
marjinal kızdır. kendini sevdirir.
severim ki ben onu kızıdır, kendisini geleneklere kurban etmemiş ve korumuştur. ama benden kimse kurtaramayacaktır onu.*
candır can.
cindirella'nin modern versiyonunda hilary duff'in canlandırdığı kızdır. kendisinde pek şirin durmuştur. converse'i de pembedir.
topuklu ayakkabı giymesini bilmeyen kızın gelin olmuş halidir.
beline zincir bağlamış kızdır, gelin saçıda bir gözünü kapamaktadır.
sırf rahat oynayabilmek için giydiyse o düğünü terk edeceğim eş adayıdır. fıldır fıldır oynayan kıza nasıl uyum sağlayacaz aga?
hani? nerde? öyle bi tarz birini bulim evlencem bende takımın altına sandelet giyerim ohh püfür püfür.
kırmızı olması tercihim.