bugün

facebook da bu sayfayı açandan allah razı olsun. allah onu sevdiklerine bağışlasın. allah onu cennetine koysun. gözümü açtı lan sayfa sağolsun. bir kaç gün öncesine kadar yalnızım biri çıksın karşıma diyodum ama sayfa sayesinde tekrar yalnızlığımın ne kadar güzel olduğunu anladım. lan bu kız milleti ne para düşkünüymüş lan tekrar anladım. yok nişan koçu, bayram hediyesi takılar, o bana bunu niye almadı falan. bir de çakalları var onlar tam tehlikelisi. tamam bazıları trolleme amaçlı ama ciddi olanlarda var. bir de şu var fotolarıno yollayanlar. onlar zaten tam mal benim için amk. beyler yalnızlığınızın değerini anlamak istiyosanız bu sayfa tam bize göre.

edit: sayfa ben de bağımlılık yaptı. artık boş vakitlerimde bu sayfadaki gönderileri okuyup gülüyorum.
serdar nalçakar trolllemesiyle ünlendiğini düşündüğüm en az kızlar soruyor kadar gereksiz bir sayfa.
Bu sayfaya yorum yapan arkadaşlarım vesilesiyle girip şöyle bir baktım. isimsiz yayınlayın diyip düğün fotoğrafı yollayan mı dersin nişanlım bana onu almadı ayrılayımmı diyen mi dersin. Yani genelleme değil ama bir kesim kadınların ne derece açgözlü, gösteriş meraklısı, belli değerlere saygısı olmayan kişiler olduğunu görüp üzüldüm. işte böyle bir facebook sayfasıdır.
ilginç bir sayfa. Herkes mutluluk fotoğrafları atıyor sanırsın ki evlenen nişanlanan herkes mutlu mesut. O zman bunca boşanmalar aile içi şidddetleri nasıl oluyor diye düşünüyorum. Bazende öyle şeyler yazılıyor ki film gibi yalan mi grrçek mi çözemediğim bir sayfa.
extreme düğün sporları sayfası. her türlü manyak bulundurur.
görsel

Bol bol ruh hastası barındıran sayfa.
bütümün kenarı olduğunu düşündüğüm sayfa.
takıp geçeceğiz ne gerek var böyle şeylere.
Tamamen komedi sayfası gülsem mi aglasam mi bazen karar veremiyorum Allah akıl versin.
https://www.facebook.com/Gelinlerin.Tatli.Telasi

facebook'un gizli efsanesi. yavaş yavaş popüler oluyor. cezmi kalorifer'e falan düştü son bi kaç haftada. iananılmaz tipler var lan kahkahalara boğulursun. anne babasına ve 7 kardeşine bayramlık alınmadı diye nişanlısını şikayet eden kızlar mı dersin, nişanlısı kurban bayramında kurbanlık göndermedi diye yüzük atmayı düşünenler mi dersin, giyeceği gelinliğin fotosunu atıp ondan sonra kötü yorum yapmayın diyerek ego tatmini bekleyen kezbanlar mı dersin hepsi bu sayfada. "neden ortalama bir türk kızıyla evlenilmez?" sorusunun en güzel cevabı bu sayfada. erkekler burayı okumadan evlilik düşünmesin derim.
Mutsuz anlarda yüzünüzü güldürmek hatta ne güldürmesi hayvan gibi kahkaha attırmak için bire bir olan sayfa.

Hani şimdi sözlükte biri fotosunu paylaşınca dalga geçip gülüyoruz ya, onun sadece evlilik üzerine olanını düşünün. Aynen öyle bir yer işte. Bir grup kezban var ve eşleri, nişanlıları ve sevgilileriyle olan fotolarını koyup altındaki yorumlarda Ego tatmini bekliyorlar. Bir de kaynana ve Görümce şikayet edenler var tabi. Resmen sosyal deneylik ortam.

Tekrar söylüyorum, Evlenmek isteyen bu sayfaya bir kez baksın. Bir daha nikah dairesinin önünden geçerse gelin bu kardeşinizi bulun.
Hiç tatlı bir telaş değildir. Ben kadin olsam sirf gelinlik giymemek icin evlenmezdim. Hayir neden illa beyaz olmali belki hatun beyaz tenli. Beyazi da giyince bok gibi duracak. Neden beyaz lan? Ayrica neden biz sevisiyoruz diye ilan veriyorsunuz geyiklerine girmiyorum. Evlilik işte abi. Bir kadinla birlikte yasamak ile evlenmek arasinda fark goren kişi o kafayla evlenmesin.
gördüğüm an gözlerimden kan akmasıyla birlikte bana beyin felci de geçirten facebook grubudur. bayramlık almak için kocasını verdiği kartın limitini beğenmeyenlerden tutun, iç çamaşırına ve düğünde takılan bileziklere kadar fotograflayıp paylaşan bu kadınların hayattaki tek amacı kendilerini koca, çocuk ve kayın validelerine adayarak yaşamak. bana şu an 10 yıl sonra sen de böyle olacaksın deseler hiç düşünmeden kendimi siyanürle zehirleyerek öldürürdüm.
dizi sandığım site.
kgb'de bi ara görülen sayfa.
ibretlik bir facebook sayfasıdır. esra erol haydar dümen karışımı bir şey işte.
Kaynananizi ne diye kaydetmissiniz sorusuna "Elektrikli Testere" demiştir bir bayan :d
Lan acayip ibretlik sayfa. Evet.
Tatlı falan değildir efendim. Hele baldızsanız çok çekersiniz.
Hayattaki tek derdi kaynana ve görümcesini alt etmek ve kocasından altın koparıp bunu sergilemek olan kızların uğrak yeri. Trollük yapanlar elbet var ama çoğu ciddi ciddi altın için evlilik bitirecek cinsten çıkarcı kızlardan oluşuyor. işin ilginç yanı nişanlısı veya eşiyle foto paylaşanların çoğunun başı kapalı. Benim eşim böyle bir yere ailemle olan fotomu atsa olay çıkarırım, bu adamlar buna nasıl izin verir aklım almıyor.
Bir sekilde yarak ile ilgili oldugunu dusunuyorum. Saygilar.
"memleket yanmış neyime, ben giderim beyime" diyen, şanlı ve cesur sayfa.
görsel
an itibariyle timeline'ıma şöyle bir paylaşımı düşmüştür:

görsel

belli ki admin ya saf, ya da milleti bizzat kendisi trolllüyor.**
ne kadar kezban, abla, teyze varsa bağımlısı olduğu facebook sayfasıdır.

bir de yeni gelin evleri diye bir sayfa var bunun mobilya paylaşan versiyonu.
baya prim yaptilar ha. Ben burda yazilanlarin kasitli yazilmaya basladigini dusundum cunku zimbirtiya asiri insan cekiyorlar