bugün

13 mart 2008 de tekrarlanan eylem. ortalama her ay bir kere yasak gelir, 2 gun icinde yasak kalkar olay biter. Bu dongu o kadar sık olmustur ki, artik yasak doneminde "bu siteye erisim engellenmistir" yazisi yerine "geleneksel youtube erisim yasagı gunleri başlamıştır" yazısı gorecegiz sanıyorum.
daha çok seferler olacak olay, site görevlileri bir milleti veya ülkeyi küçük düşürücü videoları yayınlarsa kapatmak uyarısı yerine, dava açmaları yakın sayılır.
ayda bir kutladığımız hadisedir. devletimiz saolsun bize bu imkanaları sağladığı için
artık iyice kabak tadı veren yasaklar zinciridir.ama maalesef sonrasının geleceği de kesin gibi birşeydir.
13 mart 2008'de 4.'sü gerçekleşen yasak. *

(bkz: 13 mart 2008 youtube a erisimin engellenmesi)
evet sayın seyirciler bir yutuba erişim yasağına daha hoş geldiniz. geleneksel olarak yapılan yasağın 4. sünü gerçekleştirdiğimiz bugünlerde millet yine ıp değiştirerek yutuba girmeye devam ediyor fakat biz gözlerimizi kulaklarımız kapadığımız için görmüyoruz. "yutub senin hakaretlerini duymuyorum, işitmiyorum lan ibne" diyoruz kendisine hep beraber. ve böylece bütünlüğümüzü, milli değerlerimizi filan korumuş oluyoruz. bu yasakçı zihniyetin ülkemizde hakim kılındığını görünce daha da çok seviniyoruz.

yaşasın yasakçı zihniyet!
Bir yenisi daha
"Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNiKASYON iLETiŞiM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir"
Yetti gayri, engelleseniz de biz giriyoruz. Nereye kadar???!!!
herhangi bir düz, yan, yamuk, ters mantıkla anlaşılamayan yasaktır. Bre arkadaş orayı nie yasaklıon birileri bizim hakkımızda yalan-yanlış-garip-hakaretvari yayınlar yapıo die. iyi de biz zaten onlara itibar etmioruz önemli olan dünyanın geri kalanının onu izleyememesi. Peki bu durumda bizim suçumuz ne?
kafamızı kuma gömüyoruz ama kıçımız nolacak.
(bkz: kız arkadaşa jest olsun diye youtube kapattırmak)
bir yasağın üstüne ikincisi eklenmiştir. rezaletin bu kadarı.

http://img233.imageshack....mg233/5250/youtubefz5.jpg
bu ayki kutlamalarin tirt ten naklen yayinlanacagi senlik.
(bkz: mac trt de izlenir)

devletin kasasindan bu kutlama icin ipraam tatliseks'e, karkan'a ve dem yikilmaz'a toplam 16.2 zortilyon dolar-molar cikmistir. senligin bu gunku etabinda youtube ip si 208.65.153.251, ping suresi ortalama 51.8 ms.
Bu sefer ziyadesiyle uzatılmıs ve bizlere artık kabak tadi vermiş yasak. hayır ben sunu anlayamıyorum, bu yasagı koyarak kimi cezalandırıyorsun, youtube u mu, istenmeyen videoları koyanları mı, bizleri mi? ben çatır çatır giriyorum youtube a baska yollar ile.. isteyen herkes de girer. Baska çözüm bulun kardesim.. Ve kafanızın içinde beyin varmıs gibi davranın en azından!
(bkz: youtube için yasak vakti)
telekom'un kaldırmakta zorlandığı yurtdışı internet çıkışı konusunda bulduğu dahiyane çözüm.
güncel Önemli Başlıklar