bugün

genel olarak yaptığım bişeydir. bana yollanan mesajdan hemen başlıyorum karakter tahili yapmaya...
mintiminti: ilk mesajında duygusal, ikinci mesajında -bana kalsın- ...
adein elessa: melankolik
kismetsiz: duygusal ve çekingen

tahlil: hele bi benden küçük ol da senin ağzına sıçıyım.
mesajlardan karakter tahlili yapmanın yanlış olduğunu düşünen bünye tarafından,çözümlematik bünyeye uyarı cümlesi..
giden: slm asl?
gelen: ohh yeahh fuck me..

tahlil: desperate housewives + ileri derece kişilik bozukluğu..
-selam isim?
(şöyle kıyak bir ismin olursa konuşurum senle)
-nerden?
(aynı şehirde olursak seninle buluşup bir kahve içme olanağı bulurum,fena mı olur?)
-yaş?
(kızsa-bebelerle uğraşamam
erkekse-çıtır ol ne olur)
-f-m?
(umarım f-m nin anlamını biliyordur.biliyorsa demek ki ingilizce bile biriyle karşı karşıyayım.kültürlü yani.hem bileyim ki kız mı erkek mi,ona göre asılacağım.)
bunların dışında sözlükteki yazarın karakterini analiz edeceksek bazı kriterler geliştiririz.
-yabancı,teknik ve bilimsel başlıklarda konuşabiliyorsa kültürlü,
-yazılarını tek cümleyle anlatıyorsa az ve öz konuşan,
-sürekli argo kullanıyorsa dünyayı takmayan,
-kategorilere ayırıyorsa mekanik bir zekaya sahip,
-her sözün altını deşeleyip gaz veriyorsa kavgacı,
-kimseye bulaşmadan,adam gibi yazı yazıyorsa kendi yağında kavrulan.
none: bilgiye aç, bilmemek değil öğrenmemek ayıp felsefesini benimsemiş bir yazar...
an itibariyle yaptigim sey.

pedagog olmanin getirilerinden.

anliyoruz cocuk psikolojisinden *
özel mesaj yeni yazar olmuş 15 eşsiz bünyedense ve entryden bahsederken giri diyorsa; yapıştır analizini itü sözlük yazarı diye.
(#1223351231)ahahahhhahaaaayt übeer yağğ * ))

pazarlamacı.
(bkz: character analysis)
bazen dalgınlığımıza geliyor. birinin yazdığımız entryi anlamadan özel mesaj atarak yaptığı saçma eleştiriyi anlatmak için cevaben upuzun açıklamalı ve asıl demek istediğimizi anlamadığını anlatan mesaj yolluyoruz. fakat sonra aklımıza geliyor ki bu salak geri bildirim yapacak ve yine kendi bildiğini okuyacak. bu ancak bir kız olabilir hemde kendine solcu diyen cinsinden. ne desen anlamaz boşa kürek çekmişizdir.