bugün

Hemen gel evlenip uzaklara kaçalım.
Senin geleceğin yok en iyisi ben ufaktan ilerleyeyim.
Geleceğin varsa göreceğin de var.
Gelme bebeğim, bir de seninle uğraşamam.
Benimle evlenecegin icin cok sanslisin. Sadik,saf,neseli,delice seven ve kendisinden once seni dusunen bir ese sahip olacaksin. Henuz tanismakdik seninle ama, umarim beni hak ediyorsundur. Cidden soyluyorum bunu. Umarim beni hak ediyosundur. Cunku ben cok adil biriyim. Her zaman kendimi karsimdakinin yerine koyarim ve asla adaletsiz davdanmam. Bir zahmet elini cabuk tut ve benimle tanis. Yalnizliktan kahvaltida haslanmis yimirtayla dertlesir oldum zalimin kizi.
Gülmeyi ve konuşmayı seven, düşüncelerini söylemekten çekinmeyen birisindir umarım.
Çünkü aksi takdirde sana azcık acı gelebilirim.
Sakallı ve esmer olursan da ayrı bir hoj olur ama söyleyeyim kıskancımdır. Sadığımdır bu arada.
Gönül rahatlığıyla gelebilirsin yiğido.
Bir de sarışındır, minyondur takıntın varsa gelme bence.

Byu..
Ufaktan karta kaçıyorum artık gelsen.
Az seviş az allahsız kitapsız.
Geleceği bilmemde az önce not bıraktım mesaj yoluyla kuru pilavın yanına bi baş soğan doğra canım diye.
Sakin gelme.
artık gel bak iyice yaşlanıyorum çabuk ol kızzz.
Umarım tam istediğim birisisindir.

Cimri olma ne olur ailemize, çevremizdeki yardıma muhtaç insanlara elimizden geldiğince yardım edelim.

Merhametli, sevgi dolu ol, her canlıyı sev kıyama. (özellikle bebeklere karşı hatta onları ısırmayı sev.*)

Saygılı ve efendi ol, herkes senin bu özelliklerinden bahsederken ben gururlanayım.

Ve en önemlisi bana karşı hep dürüst ol.

Edit: bu başlığa neden yazdım lan ben? Zaten öyle birisi yok. Evlenmeyi düşünmüyorum, bay.
nerde kaldın amına koyum ya...
Çabuk bitir okulu çıtırcım.
Italya seninle daha da anlamlı olacak...
ben uyanmadan önce kahvemi yap,uyumadan önce yatağımı ısıt.
Yıllar boyunca evlenmeyeceğim düşüncesi ile yaşadım, buna rağmen seninle evlendiysem kim bilir sana nasıl delirdim, lütfen çocuk yapmamış olalım veya öyle bir fikrimiz varsa unutalım, o hiç olmaz çünkü.
inşallah Beşiktaşlısındır. Neyse seni iyi ki tanımışım kalk çay getir.
Bir notta ben bırakıyım kocan bir tır şöförü olacak.
Allah aşkına bana soğuk davranma dünya başıma yıkılıyor sevdiğim birisi bana soğuk davranınca.
yalan söyleme, güvenimi sarsma yeter. sinirlenirsem alttan almaya çalış. biliyorum malın tekiyim, olur olmadık şeylere kolayca sinirleniyorum, ama sen diğerleri gibi davranma. farklı ol ve sabret. beni bir tek sen düzeltirsin...
Aşkî'ye gel her derdine devâdır
Aşkın yoksa Lokman gelse hevâdır.
Kyk borcunu kapat hiç uğraşamam borçla harçla.
Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen.
Küs uyuduğumuz gün seni pişman ederim, duruma göre belki döverim belki dava açarım.
Hata yapanlar affedilecek sırnaşılacak öyle uyunacak.