bugün

görsel
Var mıdır daha iyisi?
israf sadece uygar insanların sorunudur.

https://www.youtube.com/shorts/h8V0w5Bq6yo
görsel
--spoiler--
kimseler uyumasın artık! uykuyu öldürdü macbeth!
--spoiler--

ben uyurum birazdan siz takılın.
Hazır replik demisken bütün gece ayakta olacagimdan dolayı bı film tavsiyenizi alırım.
ibnelik yapıp boktan filmler atmayın ama.
" yine terk ediyorsun beni... O kadar akıllı da değilsin niye vazgeçemiyorum ben senden bunca zaman? Bir tek güzelsin diye mi yani."

" Bir de tersten düşünelim. Hayatının en büyük lüksüyüm ben senin. Çünkü ne yaparsan yap, her koşulda seviyorum ben seni. Var mı böyle bir enayi? Git, başkasıyla yat gel ben buradayım. Biri üzse buradayım, kızsan buradayım, azsan buradayım, ne istersen buradayım. Her türlü seviyorum seni. Kim vazgeçer benden. Tabi ki vazgeçemezsin"

"Kendini vazgeçilmez sanmandan bıktım. Umrumda değil. Benden ayrılmak mı istiyorsun, ayrıl. Ha bir de s****r git"

Oh be.
"karım beni terkettiģi için mi içmeye başladım yoksa içtiğim için mi karım beni terketti hatırlamıyorum".
görsel
Ben bunu bir yerden hatırlıyorum ama.
- bir emrin var mı baba?
- var ama sana verip zayi etmek istemiyorum." vizontele 2000.
görsel
before serisinin bütün replikleri.
+bırak kolumu canımı acıtıyorsun.
Halil: Resminle benim aramdaki bir durum, seni ilgilendirmez. Ben senin resmine âşığım.

Meral: iyi ama âşık olduğun resim benim resmim. işte ben de buradayım, söyleyeceklerini dinlemeye geldim.

Halil: Resmin sen değilsin ki. Resmin benim dünyama ait bir şey. Ben seni değil resmini tanıyorum. Belki sen benim bütün güzel düşüncelerimi yıkarsın.

Meral: Bu davranışların bir korkudan ileri geliyor.

Halil: Evet. Bu korku sevdiğim bir şeye ebediyen sahip olmak için çekilen bir korku. Ben senin resmine değil de, sana âşık olsaydım ne olacaktı? Belki bir kere bile bakmayacaktın yüzüme. Belki de alay edecektin sevgimle. Halbuki resmin bana dostça bakıyor. Ve ebediyen bakacak.
--spoiler--
ulan ne replikler var be.
--spoiler--
görsel
Emrullah abi. bizim bir arkadaş var, tencere imalatçısı.
hep bir oyunlar, oyunlar
ben artık bu oyunu bozamam ki...
görsel
ne olmuş yani büyük adam olamadıysak?
hayallerimizi satmadık ya.
ezel.

--spoiler--
hayır doktor öyle değil öyle değil başka bir şey söyle
kim söyletiyor sana bunlar ha?
kenan mı he,cengiz mi?
kim? kim oyun oynuyor?
kandırıyorsun değil mi beni?
beni dize getirmek için değil mi?
tamam, geldim dize.
eğdim boynumu, oynamayın tamam yenildim.
öyle deme, öyle deme ama doktor.
--spoiler--

görsel
Size direkt sahnesini vereyim.
https://youtu.be/1cK9hughErQ
görsel
"Eskileri hatırlıyorum, yenileri unuturken."
- Ekşi Elmalar
“Annesi ölene öksüz; babası ölene yetim; karısı ya da kocası ölene dul denir ama çocuğu ölene hiçbir şey denmez, belki de adı konulamayacak kadar korkunç bir şeydir.”

Six feet under
görsel
BURDA BENiM BABAMA YAPILAN ŞOV NEDiR KARDEŞiM?!
"savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye, zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın, nüksederken raksına mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum şimdilik ölümüne kadar hayattasın. şimdilik, ölümüne kadar hayattasın..."