bugün

4. katın penceresinden bakıyorsa kaçılmaması gerekir. zira o sizi yorganın altında bile bulur.
kedimin yüzüdür. anca bu saatte geliyo ırıspı!
(bkz: gece gece açılmaması gereken başlıklar)
Beyaz elbiseli, uzun saçlı bir kız çocuğuysa normal yaşantınıza devam edin. Yapacağını öyle ya da böyle yapacak o.

Tanım: kaçamayacağınızdır.
görsel
yıllar önce yazlıkta başıma gelmiş olaydır. gece uyanmalarım vardır benim, uyanırım bi su içerim yatarım. o zaman yine yazlıkta kalabalığız. gece 2-3 gibi uyanıp odada dolanıyorum mal mal. dışarı bi baktım bahçe kapısında durmuş bi lavuk tip tip içeri bakıyor. iliklerime kadar titredim şerefsizim. yüzü de seçilmiyor karanlıkta. neyse sonra bir kaç dakika daha bakınca ev kalabalık olduğundan dolayı arabada yatan abimin içeri girmek maksadıyla dış kapıyı açma çabası olduğunu fark ettim.
slender man ise intihar sebebidir.
Gece gece uykumu kaçırandır. Bi tarafta panjur var kaldırıp bakamaz sanırım ama balkon penceresinde bişey yok tırsmıyor değilim. Bu arada 3. Kata çıkmaz herhalde inş.
hayalet gelindir, korkutur sıçıttırır adamı... önce pencereyi tıklatır... https://www.youtube.com/watch?v=CeVkDiYARmk
(bkz: annnnnaaammm noluyii laynnnnn)
Amına koyduklarım, tuvalete kalkamıyorum sayenizde.
nen var kuzum diye sorulması gereken yüzdür.

belki bi dal sigara belki de bir bardak kahve ikram edilip eve davet edip şefkatle ne derdin var diye sorulmalıdır,
yoksa normal insanın ne işi var gece yarısı pencerede di mi
kimbilir ne derdi var garibin..
Çatılarda gezmekten iflahı kesilmiş Halime'min koca gözlü yüzüdür.
Bu hayvanların herşeyi mi bizden serbest olacak yaa? Ben de özgürlük istiyorum, ben de çatılardan çatılara atlayıp Cunda meydanında bir sakızlı yemek istiyorum. Yeter bu zulüm mayfemıli!
okuduktan sonra perdeyi aralayıp dışarı bakmama sebep olan yavşak bir (bkz: gecenin bir yarısı pencereden içeri bakan yüz) adlı başlıktır.
köyde iseniz gayet normal olabilen bir durumdur.
Keşke başıma gelse dediğim durum.

Mistik şeyleri seviyorum, cin görsem oturup sohbet etmeye falan çalışırım.