bugün

uzun boylu ince bir adam olarak tarif edelibelir beyaz bir başı vardır siyah bir takım elbise giyer gece çocukları ormana çağırıp kaçırdığı söylenmektedir hayali bir karakterdir ama korkunç resimleri vardır.
bunun oyununu bitirmek yürek ister. oyundaki amaç basit gibi görünür. bikaç basit kağıt parçasını toplamak ne kadar zor olabilir ki dersiniz ama o yarı karanlık ortam, sesler, toplanan kağıt sayısı arttıkça seslerin de artması, insanda müthiş ötesi müthiş bir adrenalin yaratır. zaten slender manın görüntüsü yeteri kadar ürperticidir. şimdiden kolay gelsin.
korku temalı oyunlar oynamayı seven biri olarak, adrenalin açısından beni en çok tatmin eden oyun olmuştur bugüne kadar bir diğeri sanitarium

şöyle bir şeyler oldu oyunu oynarken: arkadaşlarla sıkılıp oyunu kuralım dedik kapı pencere ne varsa kapattık, sonra bi' gönüllü seçildi ve ben atladım tabii.. Oyun başladı bu ne şimdi sesleri henüz yükselmeye başlamıştı ki kamera titredi zoom yaptım o saçma suratı gördük. Üçüncü nota kadar çok hızlı topladım neredeyse hep o adam arkamda kaldı göremedim. Sonra yakalandık, bağıran kadın mı dersin çığlık atan genç adamlar mı dersin bayağı korktu herkes. Kapı da açılınca uyuyan adam ne oluyor arkadaş diye girince herkesin kalbinde bir tekleme bir duraksama velhasıl-ı kelam oynamayın.
alta işetme potansiyeline sahip korku oyunu serisidir.

o karşınıza çıkınca yapmanız gereken tek şey kamerayı başka yöne çevirip topuklamak...
Kendisini tanımam fakat oyununu izlerken bile götüm tutuştu saygılar.
genelde ormanda ve çocuk parklarında dolaşan uzun boylu suratsız adamdır.

görsel
Yabancı korku forumlarında milleti trollere amacıyla her üyenin uydurduğu özellikleri ekleyip ortaya bir görsel çıkartıyorlar ve üyeler orada burada ben gördüm diye milleti trollüyor fakat Zamanla ciddi ciddi bunu görenler, resimleyeler olduğu iddia edilir. Bu yüzden efsane olmuştur.
Ünlü creepypasta hikayelerinin ve oyunlarının vazgeçilmezidir,şehir efsanelerinden biridir,rake,jeff the killer falan.Gerçek olduğuna dair baya kanıt var,özellikle tribetwelve adlı bir kanalda sıkça görülmüştür.Ayrıca internetteki bir ses kaydında kızının slender tarafından kaçırıldığını iddia eden bir adamın polisle konuşması var(karakolda).
dostum türkiyede bunu bile..... anladınız bence
Tip olarak rorschacha benzeyen korku oyunu karakteri.
filmi de çekildi ama bizimkiler yine yapacağını yapmış ve filmin ismini uzun kabus diye çevirmişler. böylelikle filmin anlattığı şehir efsanesini de ismiyle birlikte gömüp hikayenin geçmişinden filmin tüm bağını kopartmışlar.
superman filmini uçan adam olarak değiştirmek gibi birşey bu.
Aslen gulyabani nin torunudur.
Bizde ki gulyabani daha korkunç.
2018 yapımı kötünün kötüsü bir korku filmi (film demek istemezdim) bunu izlemek için ayırdığım zamana çok üzüldüm.
izlemeyin, izlettirmeyin.
Elin oğlu cinden minden korkar. Bense olmadığı kesin olan popüler kültür ürünü slenderman'dan korkuyorum.

Çocukları takip ediyor, Gündüz geliyor, uzaktan ağaçların arasından izliyor, hiç kimsenin olmadığı vakitte kaçırıyor. Bu senaryo beni ürkütüyor.
Rezil bir film. internet çıkışlı bir hikaye olduğu için beğenilmemiş diye düşünmüştüm ama hikaye çok başka. Linç değil piç edilmiş resmen. kalitesiz korku filmlerini severim ama bu film bile değil. Youtube slender man şakaları daha kaliteli.
bazı şeyler niçin oyun olarak kalmalı sorusunun cevabı olan başarılı oyun, rezalet film.
basit bir oyun galiba.