sıkı bir rick ross dinleyicisi o.
sözlükteki aklı başında yazarlardandır, başarılarının devamını dilerim...
ayrıca; girdiği entrylere bakılırsa kafa adam.
finallerimin olduğu dönem gerçekleştiremediğim arzudur.
yer yer bir filme yer yer bir sevgiliye yer yer de semaver eşliğinde oynanan tavlaya değişilen uykudur.
an itibariyle uzun zamandır görüşmedigimi anımsadıgım sohbeti güzel arkadaşım. iyi ki yakaladım seni!
olsada uyusak.
tivıtır paylaşımları ile koparan insan. ahanda linki ff * http://twitter.com/geceuykusu
gece uykusu gece uyunur.
sabaha kadar uyunan uykudur.
ilginc.
o nedir ? ya da kimdir ? kanıtlanamamış yaşam formu mu dur? mudurnu tavur mu mu mu mu
atatürk'e hakaret ettiği herhangi bir entry'si olmamıştır. hatta atatürk'e saygısızlık yapılan laik gemi savarona rezaletini kınamakla meşgul iken bir dengesizin küfürlerine maruz kalmıştır.
normal olan uyku şeklidir. asosyol insanların tadından bi'haber oldukları duygudur.
içine ettiğimin handbook ve hastalık yüzünden hasret kaldığım mükemmel olay.
bu aralar gece uykusunu ihmal eden, sesinin güzel olduğunu iddia etmiş ve zirve önerisine katıldığım yazardır.
deliksiz olmuyorsa, yerine bıraktığı bağ ağrısı ile tatil sabahında erkenden yataktan atar sizi bu meret. şöyle derin ve kesintisiz bir gece uykusu uyumayalı ne kadar olduğunu unuttum sözlük.
uludağ sözlük gece tayfasının yaşamadığı, yapamadığı uyuma eylemi saatidir. bende onlardan biriydim,
ama bir karar aldım;
her gece yarasa gibi yaşaya yaşaya düzenim mahvoldu.
gece uyumuyorum, gündüz uyunmuyor. gündüz uyusam,
gece kadar rahat olmuyor. çünkü gecenin sessizliğinde uyku yoğunluğu daha fazladır.
gündüz o kadar derin uykuya dalamıyorsun. dışarıdaki bir takım sesler,
evdeki bir televizyonun sesi, yan komşunun açtığı müzik duyulabiliyor. hatta rüyanda bile yaşıyorsun.
bende düşündüm, taşındım gece uyuma kararı aldım. birkaç gündür gece uyumaya çalıştığım için hala yarasa gibiyim,
zorla uyudum, ama alışacağım.

ayrıca gündüz uykusunun zararları da varmış. biraz da araştırma yaptım. mutluluğu etkilemesinden tutun, kalpteki damarların kireçlenmesine kadar gidiyormuş. gece uykusu haricinde de öğlen uykusu tavsiye ediliyor 11- 13.30 arasında. zindelik katıp, performans artırırmış.

can ciğer yazar arkadaşlarım, tavsiyem önemlidir. sağlığınız için, gece uyuyun. uyku deyip geçmemek lazım.
haydi yazarlar yatağa.
vesselam...

http://www.diyeti.org/gece-uykusunun-onemi.html

http://www.milligazete.com.tr/haber/gece-uykusunu-birakmayin-110651.htm
günün en güzel saatlerinin kaçırılmasına sebep olacak uykudur.
önce karmayı dikkate almamak entrysini gördüm sonra da -155'i gördüm. gerçekten dediğini yapıp koyvermiş.
gündüz uyuklamasına dönüşmemesi dileğiyle,gök gürültüsüne kurban gitmiş uykudur.
hiç bir uykuya benzemeyen, herkesin yapması gerektiği mantıklı bir davranış.
4 senedir hasretle yollarını gözlediğim uykudur.
gün içinde sık sık denk geldiğim yazardır, güldürüyor yeaa..
felsefenin dibine inmiş aristoların platonların ruhunu taşıyan felsefik yazar adam felsefici beyler ona göre.
hasret kaldığımdır.