bugün

macera meraklısı bir ekip bulabilirsem yapıcağım aktivitedir. korku filmlerine girmiş gibi olucaksınız bedavadan ne güzel. gönüllerin mesajlarını bekliyorum. ama mezar hırsızı sanılırsak boku yeriz söliyim.
gerçekleştirdiğimde altıma kaçıracağım eylem.
Spesifik bir aktivitedir, yapılasıdır.
biracı otçu mahalle serserileri ile karşılaşmakla son bulacak eylemdir.
korkutucu bir eylem.
üzerine bir de cami duvarına işendiğinde havai fişeklerin patlayabileceği etkinlik...
Aksine en huzur veren eylemdir. Gece gündüz fark etmez. Gidin mezar taşlarını da okuyun.
aksiyon arayan gençlerin yaptığı eylem.

https://www.youtube.com/watch?v=PDKDRm7Qi1c
bol ekşın potansiyeli olan eylem.
Yeni yetme esrarkeşlerin meskeni olur geceleri. insan kendinden bilirmiş.
annemi oraya yolladıktan sonra, korkmadan yapabileceğim bir eylem.
HAIL SATAN EVERY DAY!
götü yiyenleri piste alalım.
Kafa dengi bir arkadaş ortamı ile yapmak lazım böyle bir şey. Bol heyecan ohh.
bir ara dolaştım, bir şey olmuyor arkadaşlar.
(#44480940)
16 yıldır mutfağımın camı mezarlığa bakıyor ve birkaç kez kafam güzelken içmeye devam etmek için mezarlığa gittim zira hayatını kaybeden tanıdıklarımın çoğu orada. bugüne kadar hiç çarpılmadım ya da çarpıldıysam da fark etmedim zira bok gibi bir hayatım var. lan bi dk, yoksa o yüzden mi bu haldeyim ben?
Ne kadar çok para verselerde dolaşamam.
korkutucudur.
görsel
görsel
yapılması gerekiyorsa tek başına yapılması gereken bir eylemdir çünkü insana geldiği ve gideceği yeri hatırlatır, sabah ezanına yakın bir zamanda gidilmesi daha iyi olabilir.
Karadenizde öyle insanlar varki mezarlıkta yatıyor zaten kapısının dibi mezarlık.vahsi bir durum.
dolaşmak değil de... gece oturup çok içtim.

amerikada bar kapanınca yanıma bir iki bira alıp çıkıyordum. dışarda içip polisle muhattap olmiiim diye zaten evle yakın olan barın ara mesafesinde bir mezarlık vardı, büyükçe bir ağacın altında içiyordum... yoldan da görünmüyordu. bir de kimin aklına gelir zaten.

hayatı çok sorgulatır yalnız. şu da şu da şu da zamanında hiç öleceği aklına gelmeden yaşadı, şimdi ölü falan diye düşünürsünüz. hayata bakışınızı falan etkiler.
Fail ; eğer bir cin tarafından tecavüze maruz kalırsa , onu tanıyan kişiler "orda o saatte ne işi vardı" diyeceklerdir.
korkanların bir psikoloğa gözükmesini tavsiye ederim. her gün yaptığım eylem.
Gerçi ölüden değil diriden korkacan ama yinede dolaşamam.