bugün

boyle bir canli varmi merak konusudur sahsen varsa takdirlerimi sunmak istiyorum.Uyuyamıyorum korkudan.
az önce şarj yere düştü diye sıçradım birdahakine avrupa yakası izleyeceğim amk.
Üstüne 3 sıralarında duşa girer, hatta 1 saat duşta kalırım.
Çok takılmayın bunlara televizyonu kapattığınızda onun gerçek olmadığını anlayin. Hatta karanlıkta bırakın kendinizi ve uyuyun ki alışasınız.
Zorlananlara tavsiyem sessizlik genelde rahatsiz eder sesi düşük bir müzik açsınlar sessizlik bozulunca korku gider.
Benimdir bu. Korku filmi tutkunları korkmak için izlemez, o an izler biraz gerilir film kapanır uykuya dalınır.
Korku filminin kalitesine bağlı olarak etkisinin de değişebildiği düşünüldüğünde, olası bir insan...

Kimi korku filmleri vardır, kahkahalarla izlenir.
Kimi korku filmleri vardır, o gece üzerine düşünülür hatta rüyana konuk olur.
dabbe 4 muydu neydi gece de 2 filandi, bu o zamanlar kacak tv kanalinin birinde basladi. Ahanda bu o ünlü korku filmi degil mi ya deyip başladım. Ama harbiden ürperticiydi. garip sesler garip dualar horra oraya buraya koşmalar derken filan bitti. Korktum mu korku degil de ürpermistim. Ki korku filmi sever ve pekte korkmayan biri olarak ben bile böyle olmustum. Ama yine de ruyama da yasantima da etki etmedi. Biraz da mantikli ve bilinçli olmakla alakali sanırım.
içkilidir belki de.