bugün

Geceleri seven, sessizliği dinleyen insanlardır. gece onlara ayrı bir huzur verir çünkü kendilerini dinlerler, düşüncelerini dinlerler. düşünmekten korkmazlar. Herkes diğer gece insanları gibi şanslı değil yaldızları göremezler. Ben çok nadir yıldız görüyorum hava kirli burada ama her zaman yıldızlı bir gece hayal ediyorum gökyüzünün yıldızlara dolu olduğu güzel bir gece. Bazen kendimi dolunayın üstünde de hayal ediyorum çünkü hayal etmeyi seviyorum. aslında insanları çoğu zaman severim ama gecenin yalnızlığı herhangi bir beşerin vereceği sosyallikten çok daha iyi. En azından bir süre sonra. Aslında çoğu zaman ciddi bir insan bile değilim hatta şımarık kız çocukları gibiyim ama gece beni olgunlaştırıyor. Bu gece sanırım benim korkunç ecelim.
bir süre sonra gece romantizminden bıkarlar. sabahın köründe uyanıp gün içinde deli gibi yorulsalar da erken uyuyamazlar. bünyelerinin içine etmişlerdir bir kere... erken uyumak isteyip ama aslında yine de erken uyumak istemezler. geceleri çok önemli işler yapmıyorlar evet uyumadıkları gecelerde dünyayı kurtarmıyorlar. şaşırdınız bu bilgiye.