bugün

birden arkanızı dönmenize sebep olan durum. arkanızda kimseyi göremezsiniz ama hala aynı his devam eder. evet.
görsel

dönüp bakınca hala yalnız olduğunun farkına varmak.
Aniden soyunup sevişmeye delâlettir.
Korkma arkanda homolu/homosuz Ricky Martin var len!
Adamın dansı gelmiş ensene üflüyor, bi relax.
Tv karşısında yemek yerken biraz fazla zaman geçirmişim hava epey kararmış. Evin tüm ışıkları da kapalı haliyle. Neyse tepsiyi aldım mutfağa iniyorum mutfakta bi kıpırtı hissettim ama bana öyle geldi heralde diye umaraktan yan yan gitmeye devam ettim. Kapının hemen yanında lambayı yakmak için dirseğimle ararken birden ensemde korkunç bir nefes hissettim ve ardından o inli minli filmlerdeki sıçtın sesini duydum. 1-2 sn donup kaldıktan sonra hayatımda duyduğum en korkunç çığlığı attım elim ayağım boşaldı yeminle.
Meğer benim gerizekalı kardeşim evdeymiş haberim yok(asıl gerizekalı ben oluyorum burada).Mutfağa geçtiğim sırada da su içiyormuş sesimi duyunca kapının arkasına saklanmış.
Dilim tutuldu şaka olduğunu kavrayana kadar.
ilerlemiş hemoroiddir o.
Önünüzde olmasından daha iyi olan durumdur. Benim gibi gözleriniz ışıkta uzun süre kaldıktan sonra karanlığa girdiğinizde garip garip şekiller üretiyorsa sıçtınız. Karşınızda olmayan hayaletler, uçuşan şekiller görerek aklınızı kaybetmenize neden olabilir. Şekillere yumruk atmayın. Işe yaramıyor. Sadece gözlerinizi kapatın yeter.
Kimsede dememiş ki. Birininin kim acaba diye. Birilerinin demek istedi herhalde. Beni korkutmayan hadisedir.