bugün

iki dakikası kalmış olan sigaradır.

edit:üç dakikası.
bozuk bir moralle içilen ve her an yanına rakı eklenmesi ihtimal sigaradır.
an itibariyle ateşlenen ve daha bi zevkle içilen sigaradır. nezih ve sakin ortamın tadını çıkarmaktır. gecenin karanlığı demektir.*
+kanka dur 03.00a daha var yakma sakın.

+dur entrymide hazırlım hazırda dursun.

-ahmet amınakoyim senin.

+heh tamam yaktım.
güzel de olsa, tatlı da olsa çoğu zaman meze olmaktan kurtulmamaktadır.
kutusunda tek kalmış kibritle yakmak tadına tat katar.
ağız çamur gibi olsa da yine de iyi sigaradır be 03:00 sigarası
seattle sokaklarında içilen sigara gibidir. Yağmurlu ve serin günün getirdiği huzurla nemli bir banka oturup kuş sesleri altında yavaşça içilir. şemsiyesine sarılan çocukların eline düşen kaçak yağmur damlaları düşer üstüne, yine çekilir çekilir çekilir ve bitirilir.
ellerde tütendir. sözlüğe birlik beraberlik katandır. heyyt bee!
son derece zararlıdır. ben değil tıp söylüyor.
yanında bir bardak çay varsa içmelere doyulamayacak sigaradır.
bu gece uludağ sözlük gece tayfası tarafından unutulan sigaradır.

--spoiler--
ağlama bebeğim yakıyorum hemen.
--spoiler--
az nikotin içerir.
yararlı olan tek sigaradır.
saatin farkına varmadan, alışılmış ateşlenendir.
an itibariyle ateşleniyor.
eski günler hatırlanır anılar canlanır. kim bilir belki sevinir belki küfür edersiniz geçmişe.
tamamen rastgele açtığın bir şarkının sana sigaraya ihtiyacın olduğunu hissettirmesinden ibarettir. Tabi bu iyimser bir yaklaşım ve küçümser bir bakış açısıdır.
bugün de böyle geçti..dersin yakarsın.zevk sigarası olmaz genel de efkar sigarasıdır.
iş hukuku vizesine çalışmaya başlamadan önce yakılan sigaradır. evet gecenin 3ü olmuş ben daha mal gibi sigara içiyorum sözlük.
bu gece 1 saat gecikmeli yakılan sigaradır.
Sabahın ilk ışıklarına kadar Sönmek bilmeyen sigaradır.
az sonra 04 00 versiyonu başlayacaktır. eller paketlere.
dumanı dilek tuttuğumuz yıldızlara dileklerimizle beraber ulaşmakta olandır. ben hesapladım, dumanı yıldıza vurmak üzere, dileklerinizi tutun değdi değmek üzere. var ya göktaşını bile kıskandırır bir misyon ve karizmaya sahip olmuştur evrende. nasıl olmasın, o bizim gece üçleri kuşanıp kainatı avuçlarımıza getiren görünmeyen asudemiz. tüm kosmosa afiyet olsun, ayrıca dilekleriniz en kısa zamanda kabul olsun inşallah gece 3 pilotları.

made in brell
birazdan, shivaree - goodnight moon eşliğinde ateşlenecek olan sigaradır, tarafımca. iyi geceler.