bugün

Coca Cola içerek destekliyoruz.
ölü için yas tutulur. henüz can çekişiyorken yaşatmak için elden gelen yapılmadıktan sonra da yas'ın da amk, cenaze marşlarınında. sen burda bayrağını yarıya indirdin diye oradakilerin canları kurtulmayacak. bombalara kalkan olmayacak değil mi aslanım?
Bayrakları yarıya indirmekle iş bitmeyeceğini hala anlayamayanların yaptığıdır.
Türkiyeye yakışan bir durumdur ayrıca geç kalınmıştir.
(bkz: gözlerimde bir damla yaş) *
boş bir eylemdir.
araplar nankördür onlar hiç bir şeyi haketmezler.ölmelerine sevinecek durumumuz yok tabi ama kendi yaptıkları ile bu durumdalar.
aptallığın,arap götü yalamanın daniskasıdır. yemedi mi yediğiniz kazık şu yok olasıca araplardan? bize ne ak onlar somada 700 kişi ölünce milli yas mı yaptılar. milli mi lan bu yas? "milli" mi? bizim somada verdiğimiz canlara ulaştı mı koca ülkede canını kaybedenler sayısı?
inadına eğlence tertip edilmesi gereken açıklama.

bu saatten sonra türkiye artık bir bedevi ülkesidir. türk adını da silin amk.
kâfirleri kudurtan müslüman dayanışmasının gereğidir.
arap götü yalamada gelinen son noktadır.

somada kendi canlarımız öldüğünde bile 3 gün yas ilan edilmişti acaba o ara filistinde neden yas ilan edilmedi?
Icimizdeki yahudi mallarini kizdirir , hatta beyinlerinde camur atma merkezlerini kisa devre yaptirir.
Hadi lan devlet tepki gostermiyor diyenler hadi yine bok sinegi gibi birseylere daha saldirin.
daha israil belini doğrultamaz.
musul'da kerkük'te çıkan olaylara kılını kıpırdatmayan, ışid'e terör örgütü dahi diyemeyen, üstüne üstlük yayın yasağı getiren adamların ilan ettiği yastır. "milli" falan da değildir. ben tanımıyorum.

mezhebine, dinine, ırkına göre katliam ayırt eden insan değildir. yas da tutamaz. sivas'ı, maraş'ı, çorum'u, başbağlar'ı, hocalı'yı, karabağ'ı, dersim'i, doğu türkistan'ı, gazze'yi, srebrenitsa'yı ve ortadoğu baş olmak üzere daha nice zulmü sırf siyasi düşünceleriyle örtüşmediği için birbirinden ayıran insan müsveddeleri sadece gazze için yas tutabilir.
ulan sen ticaretine bi kota uygulasana! buradaki halka ne? ikaz edip, kınamakla olmuyor. herkes kendi içersinde uzuntusunu yaşıyor ve duasını musluman alemi için mubarek olan ayda gonderiyor. senin soma için yas ettiğinde musluman komsularını gorduk. ya bırakın artık bu safsataları be kardeşim, kimsenin de bu ucuz numaralarla gozu boyanmasın be yazık.
tamamdır israil'in işi bitti zaten coca cola'da içmiyoruz tamam buraya Kadar dı israil.
Buram buram samimyetsizlik kokan bir yas ilanıdır.
Milliyetçilerden oy alma durumu olmadıkça türkmenlerin adını anmayan zevatların eseridir.
Ne size ne de sizin siyasi çıkarlarınıza göre çıkardığınız yasınıza ihtiyacımız yoktur.
Vicdanı olan insanlar neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verecektir elbette, ayrıca iki yüzlü siyasetçilerin giydiği "iyi insan " hırkasının ardındaki tasmanya canavarını da göreceklerdir.
yas olayının iyice bokunun çıktığının göstergesidir. soma maden ocağı kazasında 301 madenci öldüğünde filistin yas ilan etmiş midir? ya da türkmenler öldürülürken tayyip efendi yas ilan ettirmiş midir?

türk doğduk, türk öleceğiz.

araplaşmaya hayır!
yarın itibariyle başlayacak ulusal yasımızdır.

http://www.milliyet.com.t...detay/1915136/default.htm

nur topu gibi bir gündemimiz daha oldu.

--spoiler--
Bülent Arınç: Yarın sabah itibariyle, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri Filistin için yas ilan edildi.
--spoiler--

o kadar şehit oldu hiçbir zaman yas ilan etmediniz. yazıklar olsun size de, size oy verip başımıza getiren zihniyete de.
(bkz: seçim propagandası olarak milli yas kullanmak)
ben keyfime bakarım hiiiiiiç sikimde olmaz. suriye'de ırak'ta komşu vatandaşlarımızı işid kılıçtan geçirirken susacaksın. filistin olunca bir cansiperhane tavır sergileyeceksin. siz çok çektirdiniz komşu devletlere biraz da korkuyu destekçileriniz görmeli.
http://www.milliyet.com.t...detay/1915136/default.htm
(bkz: venezuela devlet başkanından filistin dersi)

milli yas demek olayı sadece kınamayıp somut 1 adım daha atmaktır. ama yetersizdir.
--spoiler--

--spoiler--

Anadolu'da ''Elin piçi kıymetlidir.'' diye amiyane bir söz vardır. Gazze için ülkemizde 3 günlük yas ilan edilmesi tam da bununla açıklanabilir.

--spoiler--

--spoiler--
benim katılmayacağım yastır.

sadece ben değil bu toplumun en az % 50 sinin (diğer % 50 sinin ne olduğu belli) katılmayacağı yastır.

arkadaş siktir edin gazze yi bizim başımızda daha büyük bela var şu an: (bkz: 21 temmuz 2014 şanlıurfa işid çatışması)
doğru olan yastır.

soma faciasında müslüman pakistanda bizim için aynı şeyi yapmıştı.

inşaallah bu durum islam dünyasının tek bayrak altında birleşmesine vesile olur.