bugün

"Dünyanın en önemli varlığı benim" düşüncesini 'sadece' hastanede iken taşıyan insanlardır.

Yav bir melekette bu kadar mı gerizekalı olur? Bir ağrı kesici iğne için elli kişilik kuyruk bekleyen, onu geçtim, bu kuyruğu oluşturan bir beyinsizler ordusu.

Neyin var sorusuna bağ kur um var diyen.
Ne şikayetin var sorusuna muayene olacaktım diyen.
Kiminin iğneye alerjim var seron (serum) tak, kimininse, serum istemem ilaç yaz dediği de göz önünde bulundurulursa çok ilginç
Hastane koridorlarında "doktor yok mu hastayı kaybedecez" diyen adamın hastasının "burnunun akması" şikayetiyle acile geldiği bir memleket burası.

Ben iğne istemem serum yaz ben şunu istemem bunu yap, ben şu ilacı sevmiyom bunu yap.
Bi siktirin gidin lan, sizi muayene etmeyelim, ne istiyosanız onu yapalım zaten boşuna okumuşuz.

Gaziantep şehrindeki hastalar, sadece benim servetime servet katmamı, ayda 7000 TL yi afiyetle yememi sağlayan beyinsizler topluluğudur.
Günde 1500 hastanın acile giriş yaptırdığı ancak, sadece 10 tanesinin gerçek tıbbi acil olduğu bir hastaneyi, bir hafta kapatsak, 10 000 kişi ölmeyeceğine göre, bu kadar hastanın taa amına korum ben arkadaşlar, gücenmeyin.