bugün

Tum homofibikleri gordukce musait bir yerde girtlaklarindan bicaklayacagim. Cok kan istiyorum.
Prostat orgazmının keşfi.

Lazımsa biz de yapardık size. Çok da şeetmeyin.
Her hastalık yayılma eğilimindedir. Evlerden Irak olsun işşallah.
Hocamızın söylediğine göre özellikle Türkiye'de gaylik değil de biseksuellikte ciddi bir artış varmış.
Kezbanligin giderek artmasidir belki.
Ya da disiligin azalmasi.
aslında giderek artmıyor sadece deyim yerinde ise "normalleşiyor", insanların "eskiye oranla" büyük kısmı normal bakar hale geldi bir çok eşcinsel kendini gizlemiyor. Amerika'da Avrupa'da bu dahada ileri boyutlarda.
giderek artması? eşcinsellik bulaşıcı değil, bulaşıcılığı geçiyorum hastalık dahi değil, bulaşıcı olabilmesi için hastalık olması gerekir.

değişen tek şey toplumsal bakış açısından ötürü bastırılmak zorunda olunan duygular açığa çıkıyor, aslında zaten olan bir durum sadece görünür olmaya başladı. bu da böyle devam edecek esasen, zira hala sindirilen, korkan, ailesinden çekinen birçok eşcinsel var.

bu açıdan gittikçe "çoğalıyorlar" olarak gözükebilir, hatta birçok birey bunun özenilerek yapıldığını, moda olduğunu falan düşünüyor ki kesinlikle yanlış bir tutum. bir insan hemcinsinden hoşlanmıyorsa nettir bu, hadi moda oldu hoşlanayım madem falan gibi bir durum yok.
Bana göre eşcinsellik psikolojik bir rahatsızlıktır ne derseniz diyin. işte biz neye göre normaliz filan diyorlar ama mesela bir insanın kalbi ortalama bir insanın kalbine göre daha yavaş atıyorsa bu onun normal olduğunu mu gösterir yoksa onda bir şeylerin yanlış gittiğini mi? Veya bir insanda böbrek yetmezliği varsa onu tedavi etmeye mi çalışırsınız yoksa onun bu rahatsızlığını normalleştirir misiniz? Psikolojik olarak da rahatsızlıklar vardır. Bir insan tüm insanlara karşı nefret besliyorsa bir psikoloğa mı görün dersiniz yoksa ben seni böyle kabul ediyorum mu dersiniz? Gerçekten eşcinselliği normal kabul etmenin mantığını aramıyorum. Hayır onları dışlamıyor veya onlardan nefret etmiyorum çünkü biliyorum bu onların elinde olan bir şey değil. Ama tedavi olmak varken inatla ben böyleyim ben de normalim demek durumu normalleştirmez aksine zorlaştırır.
eşcinsellik istenerek olunan bir şey değildir, doğuştan gelir.

bu yüzden belli dönemlerde artıp, belli dönemlerde bariz bir şekilde azalması beklenemez.

tamamen özgürlüklerle ve toplumun yapısıyla alakalıdır bu.

yani onlar hep bir yerlerde vardır, lakin sen sadece bunu açıkça belirtebilmeleri için gereken zemini oluşturursan nerede ve ne kadar olduklarını görürsün.

yok baskılar, sindirirsen onlar yine aynı oranda var olur fakat gözlerden uzak yaşarlar hayatlarını.
görsel
Bugün böyle bir şey gördüm. Sevgiye dair şeylerin artması neden kötü olsun? Sizin hayatınıza müdahil olmadıkları sürece neden rahatsızlık duyuyorsunuz ki sevgilerinden?
Doğru ve rahatsız edici bir gerçektir. Bugün alelade bir 522b otobüsünde birbirini dudaktan öpen genç gayler gördüysem suç benim değil bu ibneleri yetiştirip de toplum içine salan bedbaht ebeveynlerinindir.
Sen ortalık yerde kız arkadaşını öpebiliyorsan o da erkek arkadaşını öpebilir.