bugün

kocası olmayan,
nişanlısı olmayan,
söööözlüsü olmayan,
sevgilisi olmayan,
arkadaş ayağı yapmayan ,
abi ayağı yapmayan,
kafası karışık olmayan bi kız bulsa bile,hem kızın çıkardığı bin tane zorlukla, hem de peşindeki itlerle boğuşmaktan yılmış erkeklerin "rakibim azalsın oh iyidir" diye sevindirik olduğu zihniyettir.
gay sever erkektir.
muhtemelen kendi de gaydir bu arkadaşın, alternatiflerinin çoğaldığına seviniyodur.
erkek sayısının azalıp değerinin artacağına inanan ,çıkarcı erkek tipidir.
küçük hesap adamının sahip olduğu zihniyettir.
gay sayısı çoğaldıkça kendini erkek sanan zihniyettir.
rakibim azalıyo ulan ne güzel işte.
doğal seleksüyona inanıp, güçlü olanın kendisi olduğuna sanan erkektir.
Doğal seçilim yasasını idrak edememiş memeli insan türünün erkek olanıdır. isviçreli bilim adamlarına göre dünyamız hızla ibneleşme sürecine girmiştir ve 1000 yıl sonra yerküre "çiftleşmek için erkek arayan dişilerle " dolup taşacaktır.* Gaylerin çiftleşme ve evlenme işini er kişiye bırakmasından dolayı uzun ömürlü olacakları tahmin edilmektedir. Evli erkek memelisinin ise karı dırdırı yüzünden ömrünün kısalacağı şüphesizdir.
-abi geçen gazetede okudum, gaylar çoğalıyormuş.
+oh oh ne güzel. kızlar bize kalır. bi* dak*ka ,nasıl lan? birbirlerini mi çoğaltıyorlarmış?
-valla bilmiyorum. ben gayler çoğalıyormuş diye okudum.
+öküz, sen sadece başlıkları mı okuyorsun?
-heeee.
sarı gulam'ı kendine örnek alan kişilerin zihniyetidir.
(bkz: gaylar ne lan)
(bkz: ingilizce kelimeleri türkçe okumak)
Bu ibneliğin bukadar reveşta olacağını sanmıyordum. Ne zevk alıyorlar anlamıyorum ort. 13-17 santimi almaktan.
gayların sayısının çogalması bazı erkeklerde kızların kendilerine kalacağını hissi oluşturabilmektedir..
amerikan bilardo masasına olan hayranlıkla bağdaştırabilinecek delik zenginliği olayıdır.
koolcat'in zihniyetiyle eş olan erkek zihniyeti.

(bkz: koolcat)
bir yandan rakibim azalıyor diye düşünen, bir yandan da sikecek delik sayısı artıyor diye sevinen erkeklerde bulunur.
kendisi de gaydir.
gay olma arzusu taşıyan zihniyet.
Olası rakiplerinin birbiriyle takıldığını gördüğünden kalan dişi ceylanları avlama şansının arttığını düşünen zihniyettir.

Keşke herkes top olsa da hiç rakip kalmasa. Cuppa cuppa cuppa.