bugün

ikariam, Knight online, Ogame vb. sitelerden premium hesap alabilmek için sizi paypal vb. gereksiz zımbırtılardan kurtaran oluşum. Bir Türk şirketi olmakla birlikte tüm Gameforge oyunlarını destekliyor. http://www.gamesultan.com adresinden de hizmet veriyor.
nerdeyse tüm online oyunların cash alım satımını yapma yetkisine sahip kuruluş. harika ötesi iş yapmaktadırlar. bekletmeden cash'i gönderiyorlar ve dolandırma diye bir şey asla yok. wolfteam oyunu da buraya bağlıdır.
kredi karti olmayan ama gezmeyi seven insanlara hitap edebilecek kurulus.

arkadasim ben anlamam banka islerinden, ugrasamam. gamesultan git parayi yatir sana pin verelim diyor. olum parayi baskasinin hesabina yatiririm o alir, ne esprisi var zaten?

bankaya gidip ugrasmak derdinden alikoyamamistir bizi. yine de mecbur olundugunda kullanilir.
harika bir sitedir. çalışanları çok güzel bir iş başarmaktadırlar. dolandırma gibi bir şey asla olmayan, canlı destekleri de 24 saat açıktır.

(bkz: maşallah)
kol gibi komisyon alan site.

adı ne boktur bilmiyorum fakat popmundo 1000 kredi alayım dedim. bu güzel sitemiz kendisini 24 liradan satıyor. 25 lira aldık(ben almadım aslında, arkadaşım gitti). 5 lira kesmişler. ne sikim kestiyseler artık... haliyle, benim hesabımda 20 lira oldu. dolayısıyla yine alamadım.

garanti atm'sine gitmiş arkadaş. eğer bu garanti'nin aldığı ücretse, yarın bankayı dağıtırım arkadaş. e şimdi ben 5 lira daha yatırsam, 10 lirayla mı gitmem gerekecek? o ne biçim iş? ya da bu gamesultan mı ibne, 20 liralık üründen haşırt diye 5 lira alıyor?
bu kadar kapsamlı ve bu kadar yaygın bir siteye yakışmayan bir durumla karşılaştım ve bunu paylaşmak istedim.

Müşteri temsilcisi ve aramda geçen konuşma

Konuşma ID: LOJBCA7

18:07:23 Mustafa: Merhaba MESUT KARCIGIL. Nasıl yardımcı olabilirim?
18:07:36 MESUT KARCIGIL: Merhaba iyi çalışmalar öncelikle
18:07:50 Mustafa: buysun
18:08:27 MESUT KARCIGIL: Daha önceden sık sık alışveriş yapıyordum sitenizden fakat artık kullanmıyorum. Hesabımda şuan 16,25 Cash ve 7,52 Bonus var bunun kredi kartıma iadesi mümkün mü acaba bu konuda yardım istiyorum
18:08:56 Mustafa: hayır malesef yuklenen gcashlerın ıadesını yapamamaktayız
18:09:14 MESUT KARCIGIL: Yasal olarak herhangi bir sözleşmenizde geçiryor mu bu ?
18:10:15 MESUT KARCIGIL: Mustafa Bey ?
18:10:53 Mustafa: henuz yok hazırlanmakta
18:11:18 Mustafa: zaten bonuslar bızım sıze alımlarınız sonucunda verdıgımız hedıyelerdır kesınlıklle ıadesı yok
18:11:28 MESUT KARCIGIL: Hazırlık aşamasında olması sizce benim sorunum mu ? Siz yasal olmayan bir şekilde benim paramı alı koyuyorsunuz..
18:11:35 MESUT KARCIGIL: Tamam bonuslar kalsın cash i iade edin
18:11:45 MESUT KARCIGIL: Kredi kartına edemiyorsanız hesabıma edin
18:12:18 MESUT KARCIGIL: Ya da ilgili yerlere şikayette bulunmaktan çekinmeyeceğim. Meblağa büyük olduğu için değil. Hem hukuki olarak yasal değil yaptığınız hem de etik değil...
18:15:00 MESUT KARCIGIL: Orda mısınız Mustafa Bey ?
18:18:00 Mustafa: bır sanıye
18:18:03 MESUT KARCIGIL: Para iadesi yapıyor musunuz sorusuna 30 saniyede cevap veren bir müşteri hizmetleri yetkilisi 5dk dır cevap vermemekte. Ben sorun çıkarmak niyetinde değilim sadece çözüme gitmeye çalışıyorum... Ve bu sıkıntı çözülmezse başta sikayetvar.com, uludagsozluk, incisozluk olmak üzere internet üzerindeki bir çok platforma bu konuşmayı aynen aktarıp ardından resmi kurumlara başvuru yapacağımdan emin olun...
18:18:12 Mustafa: sizi yetklı arkadasa yonlenrırıyorum
18:18:18 MESUT KARCIGIL: Sevinirim

ardından yetkili arkadaşa aktarım gerçekleşti onunla konuşma daha da rahatsız etti beni buyrun;

18:18:31 Furkan: hoşgeldiniz
18:18:36 MESUT KARCIGIL: Hoşbulduk
18:18:46 Furkan: iade istiyormuşsunuz
18:18:53 Furkan: ama iademiz yok Mesut bey
18:19:01 Furkan: kalan g-cashleri farklı bir oyunda kullanabilirsiniz
18:19:10 MESUT KARCIGIL: Ne demek yok beyfendi ?
18:19:24 MESUT KARCIGIL: Yasal olarak bir belge var mı elinizde benim paramı alı koymak üzere ?
18:19:31 Furkan: alı koymuyoruz siz kendiniz yatırdınız
18:19:32 MESUT KARCIGIL: Üyelik sözleşmesinde geçiyor mu ?
18:19:46 MESUT KARCIGIL: Tamam yatırdığım gibi şimdide istemediğimi belirtip iade istiyorum
18:20:11 MESUT KARCIGIL: Hukiki olmayan bir şekilde yapıyorsunuz bu işlemi aynı şeyleri size de yazmakla vakit kaybedemem
18:20:13 Furkan: yok beyefendi iade gerçekleştiremiyoruz
18:20:29 MESUT KARCIGIL: Mustafa Bey'e son yazdığım iletiyi size de yollayıp ayrılıyorum bu konuşmadan
18:20:41 MESUT KARCIGIL: Para iadesi yapıyor musunuz sorusuna 30 saniyede cevap veren bir müşteri hizmetleri yetkilisi 5dk dır cevap vermemekte. Ben sorun çıkarmak niyetinde değilim sadece çözüme gitmeye çalışıyorum... Ve bu sıkıntı çözülmezse başta sikayetvar.com, uludagsozluk, incisozluk olmak üzere internet üzerindeki bir çok platforma bu konuşmayı aynen aktarıp ardından resmi kurumlara başvuru yapacağımdan emin olun...
18:21:13 MESUT KARCIGIL: Tekrar söylüyorum yaptığınız yasal değil, ukala tavrınız da cabası
18:21:19 MESUT KARCIGIL: iyi çalışmalar
18:21:25 Furkan: teşekkür ederi
18:21:27 Furkan: ederiz
18:21:29 Furkan: iyi akşamlar

Sizce napmak lazım buyrun burdan yakın... eğer haklı gördüyseniz, kullanan arkadaşlar varsa konuşmalarını bu şekilde paylaşırsa sevinirim ve boykota davet ediyorum...
Bazen binlerce kez ödeme bildirimi yapmak zorunda kaldığım site. 5 dakika içerisinde g-cash hesabınıza yüklenecektir diyor 3 saat geçse dahi g-cash hesabıma yüklenmiyor. illaki canlı destekle görüştürecekler.
Kredi Kartı ile g-cahs yüklemesi kapanan site.
Bu nasıl bir saçmalıktır arkadaş delimisiniz siz?
Canlı desteği iyi olan bir site ayrıca.
Kredi kartıyla ödeme yapabilmek için önce banka havalesi isteyen bir oluşum. Anladığım kadarıyla zaten kredi kartını bile sadece belirli bankalardan kabul ediyor. Hey gidi paypal ne hallere düşürdün bizi.