bugün

Çoğunun ağlak, fesat ve fenerbahçe muhasebecisi olması durumu.

Mesut özil'e laf ediyorlar amk ahaha. Yetmiyor paragraflarca ne kadar para alacağını yazıyorlar detaylı detaylı.

Yav size giren çıkan ne? Tamam girecek zaten mesut'un borusu size ama ne bu tedirginlik?

Dün sikmişler sizi, hâlâ imza parasını konuşuyorsunuz mesut'un. Elinizde başka bir şey kalmadı siz de haklısınız. Neyse oyna devam.
(bkz: fb uçak indirip kaldırıyor biz ne kaldıracağız)
Adamlığın zekatı olsa bayram seyran demeyip el öpüp alacak tiplerin eleştirmemesi gereken durum.
Sözlükte de böyleler maalesef.

Fenerbahçe maçından önce:

-feneri elek yapacaklar hehehe.
-fenerim rezil olacak.
-fener hezimete uğrayıp toplum içinde gülüşmelere neden olacak
-feneri 4’leyecekler
-başarılar union!!
-haydi saldır union!!

Maçtan sonra bunları yazan ibnelere laf sokunca şaşmayan iki şey var;

1- o entryleri yazmayan ama Fenerbahçe yenilse taşak geçmek için hazır kıta bekleyen ve doğal olarak fenerbahçe’nin rakibini tutup avrupada fener’in 5’lik olmasını bekleyen kişiler gelir;

-ya olum avrupa maçında bile gsye laf ediyorsunuz. Yenmişsiniz işte sevinin gidin bizle ne alakası var? Eziklik bu. Bizim umurumuzda değil ki zaten, bana ne fenerden ben lige ve gsye bakarım. (Ne kadar inandırıcı dimi zahahahaha)

2-maçtan önce o entryleri giren ibneler ya gelip pişkin pişkin “fener’i 4’leyecekler rezil edecekler koyacaklar” diye medet umdukları takımı itibarsızlaştırırlar. Ya da ölü taklidi yaparlar hiç uğramazlar bile.

-köy takımını yenmişler havalara bak.
-yendikleri takımı ilk defa duydum.
-mahalle takımını yendiniz diye gaza gelmeyin.

Bla bla.

Bunlar FETÖ taktikleri. Aman diyim haa. Öyle olmayanlarınız da var ama kulübün içine öyle işlemiş ki siz de ister istemez etki altında kalıyorsunuz.

Ha bu arada nasıl koyduk ama? (bkz: swh)
lan olum saçma sapan konuşma lan... her gs puan kaybında gelip 20 tane başlık açıyorsun ne kadar lüzumsuz başlık varsa hortlatıyorsun ama neden biz böyle oluyoruz sonra.

lan sanki karşımızda ingiltere kralı var da bir de seviye bekliyorsunuz.
Ben 20 başlık açıyorum ama, kazandığınız zaman bana da sataşınca “ya olum sizin maçtan bize ne, gidin sevinin fener ne alaka, teessüf ederim size hıh” gibi şeyler demiyorum. Mesele bu işte.
sen o 20 başlığı açtığın için zaten o kadar ti ye alıyorlar. 10 senedir hep büyük konuşup her seferinde aynı akıbete uğruyorsun 100 kere söylediler sana hala devam. biraz da o yüzden yapıyorlar anlamıyorsun da.
kendilerinin bile cevap bulamadığı sorudur.

aga bir maç oynanacak başlığa entry girenlerin yüzde 70-80 i galatasaraylı. şöyle çakacaklar böyle vuracaklar küfürler bilmem neler.. maç bitiyor biz net skorla kazanıyoruz bu sefer "neden bize laf söylüyorsunuz" diye serzenişler.. lan kime laf söyleyelim çemişkezeksporlulara mı ? daha maç oynanmadan 3-5 yiyeceksiniz diye aklınca laf sokan siz ama biz 3 atıp size laf söyleyince "nieeehh neden bize laf söylüyorsunuz" diye bir mağduriyet "ülke puanı felan işte biz de sizi destekledik aslında bakmayın skecekler falan diye yazdığımıza" diye bir tatlışlıklar...
Yazdığım zaman da, yazmadığım zaman da bana sataşıyorlar boş yapmayın. Ben bundan rahatsızlık duymuyorum, çıkıyorum cevap veriyorum ölü taklidi yapmıyorum. Biz de diyoruz ki onu yazanlar az delikanlıysa ölü taklidi yapmazlar. Ya da gelip bizle ne alakası var demezler.
olum sen gecen sene 2 gs-fb maçından sonra da tertemiz istifil olup günlerce sessizliğe gömülen adamsın ayak yapma şimdi yok buradaydım cevap veririm vs diye. sözlüğe girip arada entry girmek de arazi olma gerçeğini değiştirmiyor yani hani. kendini gibsonla karıştırma. bunun tek istisnası norsjkfhkajdf dan 6 yedikten sonra kaybolduğunu görmedim o.
Ben hiçbir zaman kaybolmam sizinkiler gibi. Ya da gelip bana ve fenere niye sataşıyorsunuz yaa demem çocuk gibi.
tamam kardeşim en delikanlı en süper sensin, asla kaybolmassın biz hep yanlış biliriz en doğru sensin. (bkz: swh)
Yok canım olur mu en delikanlı sensin, hiç algı yapmaya kalkışmaz, şan şeytanlığı yapmaz salağa yatmazsın. (bkz: swh)

Lan dün kudurdunuz işte itiraf edin amk rahatlayın ahahaha.
Hepsi gıcık olur.
Aslında fenerlilerin bir kısmı farkli.

Oğlum sevinin bakın işinize geseye salca olmak neden?

Sendromu çıkarın hayatınızdan.
Burjuvaziyi simgeleyen takım olduğu içindir. Taraftarı da bu minval üzere gidiyor. Paran olsa dahi bazı okullara seni beni almazlar; ama Ali Sami'yi almışlar. Neden acaba? Sebebi babasının ataşe bir burjuva olduduğu için değildir ama. Kesin :-).
Yav uzun uzun yazmışlar yine

Galatasaray şampiyonlar ligi kurası sonrası sadece 1 puan alır diye ortalarda dolanıyorlar Dı.

Elleşmeyin sevinsinler köyferans ligi müdavimleri.

En son şampiyonlar liginde feneri gören taraftarların yarısı öldü aq.
Böyle derken ?
Elle gol atmayı, kaleye giren topun smaçla çıkarılmasını, olmayan penaltıyı savunan biz miyiz ?
Her galatasaray puan kaybından sonra galatasaraylıları tahrik etmek için kendini parçalayan biz miyiz ?
Her puan kaybımızda dış etkenlerden şikayet edip özeleştiriden kaçan biz miyiz ?
Anlamsız bir durumdur neticede. Başkaları üzülsün. Yukarıdakileri biz yapmıyoruz ki…