bugün

defans dörtlüsü çok iyi, kalecisi çok iyi, kaleci ve defans alternatifleri çok iyi ve yeterli sayıda,

forvet zaten bol, burak yılmaz, umut bulut, elmander, baros...

orta sahanın ortası melo alınırsa çok çok yerinde olacak, sağ kanata hamit oturabilir,

tek eksiği fuleli bir sol açık.

onunda farkındalar.

hadi yönetim, coştur bizi.
şampiyon kadroyu koruduğu için bu sene avrupada bir yerlere gelebilecek takımdır.
başlığın patladığını görünce yine kime ayarı vermiş diye düşündüğüm takımdır.
gökhan töre alınırsa türk milli takımı için de çok iyi olacaktır. sadece galatasaraya değil milli takımımıza da yeni soluk gelecektir.
(bkz: ağlayacaksanız transfer yapmayalım)
Galatasaray sürekli Trabzonspor'dan transfer yapıyor. Trabzon'dan Halil Altıntop'u alıp Hamit Altıntop diye yutturmasınlar lan.
hakkında bu kadar entry girilince fener'i yendi sandığım kulübümsü.
eğer böyle giderse inşaallah 5 yıl üstüste türkiye de şampiyon olacak tek takım. Arada bir de avrupa da kupa alması lazım aMa.
yedekleri bile süper ligde şampiyonluğa oynayabilecek düzeyde olan takım.
gozlerin resmi sitesinde refresh yaptigi takim.
ibrahimoviçi alması gereken takım.
dostum bu ülkede bir adet şampiyonlar ligi kupası hak ediyor.
şampiyonlar ligi kupasını rüyasında veya çeşitli oyun konsollarında görecebilecek kulüp.
gururdur...
beşikıtaşın bi kaç sene önceki durumuyla karşılaştıranlar olmuş

yavrum asıl beşiktaş geçen senelerde bizim keitalı,elanolu,jolu falan dönemimizi yaşadı

biz o evreyi çoktan geçtik dertlenme sen..
Ambrabat için de prensipte anlaşmaya varmış kulübümüzdür.
2012.2013 kadrosu göz kamaştırmaya başlamıştır. şu muhtemel 11'e bakın hele;

------------muslera---------------

eboue-----ujfa------semih-----balta

hamit-----melo-----selçuk---amrabat

---------burak-------elmander------
büyük başkan ünal aysal şuan pastanın üstündeki çilek için operasyonda olduğu kulüp.

çikolata parçaları, karamel, sos, krema falan derken pasta bitti sayılır... eee başkan ne demişti? "pastanın üstüne bir çilek gelecek" demişti. eee biz de bekliyoruz.

bir de; göt korkusundan ağzındaki salyaları silemeyenler var.
Bu başlık altında Yönetimin başta ünal aysalın demeçlerini , transfer politikasını iki üç kez eleştirmiş biri olarak ; gelişmeleri heyecanla takip ettiğim yüce kulübümüzdür.

Hamit altıntop , Burak yılmaz , Nureddin Amrabat , Felipe Melo bu oyuncuları kadroya katın ben pastada çilek falan istemiyorum. Yeterki bu dört topçu şu takıma alınsın. Yıldız mıldız istemez. Bizi bu kadar beklettikten sonra alın bu adamları. ki eğer bunları alacaksanız ben yaptığım eleştiriler için özürde dilerim ve benim gibi bir çok taraftar. Ama bu dörtlüden biri ikisi helede melo eksik kalırsa sizin yapacağınız işede sokarım. bu kadar net. Bu taraftar kombineleri tüketmiş bitirmiş bu dördünü alın bizlere.

Eğer bu 4 futbolcu alınırsa hakikaten taş gibi kadromuz oluyor. Kanatlarda riera , emre çolak hatta aydın üzerine birde culio opsiyonlarımız oluyor. Riera deyipte geçmeyin , biraz alışsa çok teknik bir topçu. Ha şimdi sen ne anlarsın derler varsın desinler. Rierayı bilen bilir.

Haydi inşallah diyoruz. Bu dört adam gelirde son yılların en zevkli sezonunu izleriz.
sercan elmander umut urak baros ve necati yle beraber 6 adet santrafor a sahip kluptür.
otu boku abartan taraftara sahip kulüp.
meloyu da alırsa iyi bi transfer dönemi geçirmiş sayılacak kulübüm

umut-dany alternatif

hamit çok iyi transfer tabi olursa melo da

burada sezon başlayana yada bu oyuncular istenilen performansı gösterene kadar tartışılacak iki isim var; burak ve amrabat..

burak yabancı olarak daha iyisi alınamaz mıydı diye

amrabat ise fiyatı çok yüksek oldu diye tartışılacak

evet bu transferler tatışılabilir ama hem burak hem amrabat yatmaya gelmiş über yetenekli oyuncular olmadıkları için katkı sağlayacaklardır diye düşünenlerdenim. taraftar daha iyilerini bekliyordu belki ama çok iyi isimli birinin gelip parasını alıp yatmasındansa

yatmaya gelmemiş oyuncuların alınması takım açısından daha olumlu bana kalırsa.kırılgan oyuncu alınmadı hiç hepsi savaşcı..
transferlerde iyi çıkışlar yapmış yeni başkanımızı daha da sevdirmiş klup .
taraftarını bu güzel transferleri robinho ile süslendirip sevindirmesi gereken takım.
Pazartesi "Umut" Salı "Hamit" Çarşamba "Burak" Perşembe "Amrabat" Cuma "Melo" Cumartesi Pazar TATiL! Bugun gunlerden GALATASARAY.
tuttuğum takım dır. ama bu sene gereksiz harcamalar ve transferler yaptığını düşündüğüm dür. alt yapı teşkilatını kaldırın kardeşim; o zaman.