bugün

gs lilerce fb lilere söylenen haklı söylem

burak sanki fbye alınmış gibi.coştukça coşmaktalar

bi de emenike meselesi var.birileri bu sivri zekalı arkadaşlara süper finaldeki 1-1 lik gs-ts maçında burağın takımının tek golünü attığını hatırlatsın

tabi bi de şampiyonluğun gittiği fb-ts maçındaki golü de unutmasın hatırlatırken..
twitter'da tt olmuştur.

bunu görünce önce bir durdum;

"acaba kimi aldık lan?" diye düşünürken, açmış bulundum. bir de ne göreyim? burak yılmaz. şaşırdım, sonra güldüm. dünya çapında bir transferdi burak yılmaz, buna ağlamayacaktık da neye ağlayacaktık? burak yılmaz, bir gecede ülkemizdeki tüm taraftarların göz yaşlarına sebep oldu.

fenerbahçelisi kıskandı,
beşiktaşlısı kıskandı,
trabzonlusu hazmedemedi,

galatasaraylısı neden ağladı? onlar da mutluluktan elbette.

yahu o değil de, işimiz gücümüz yoktu, göz yaşımız fazla geldi de burak için ağladık biz, evet.

ayrıca, süper finalde galatasaray ile trabzonspor arasında oynanan iki müsabakada da 1-1 'lik bir skor olmadı. trabzondaki maç 4-2 bitti, istanbul'daki maç 0-0 ve bu maçların hiç birinde burak yılmaz fileleri havalandıramadı. bilmeden konuşacaksanız entry girmeyelim.

ek: görsel (olur da başlık başa kalırsa)

edit: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz.
cinconlu fanatiklerin nasıl bir komplekse kapıldığının göstergesidir. ulan bu kadar mı ezildiniz de burak gibi bir futbolcuyu alıp coştunuz.
25 hazirana kadar transferleri tamamlyacagız deyip sabri sarıoğlu, umut bulut, burak yılmaz'ı transfer eden gs'lilerin üstlerinde oluşan şok etkisiyle bilinçsizce söylediği söz öbeği. duyanda messi ile ronaldoyu transfer ettiler sanacak.
çok yerinde bi tt olmuş
kimse ağlamıyosa bu duyduklarımız da ne olaki diye düşündürmüştür.
bsgçk diye karşılık verilecek söylem, çünkü komik sadece. yok lan bu komik değil diyen cim bom bom bebesi varsa, o da gitsin son 10 yıla baksın yeter.
yetmedi mi?
o zaman götünüze bir de don alın derler adama!*
(bkz: siklemiyoruz beyler)

not: ama iyisiniz bu sene trabzonspor olmaya ramak kaldı!
(bkz: havlayacaksanız transfer yapmayın)

şeklinde cevap verilmesi gereken husustur.kaptanlarından biri sabri olan takım,
burak yılmaz ı transfer edince ortalığı ayağa kaldırır.
2012'de açılan başlık. Ahahaha. Bir de burak transferi için falan yazmış.* noldu lan, gün olup devran döndü mü? Biz zaten yıldız transferlere her zaman alışığız. Kıskançlıktan kudurmuş halde ağlayıp bok atıyorsunuz transferlere. Şimdi gün sizin ağlama gününüz. "Ağlayacaksanız tRansfer yapmayalım"

(bkz: robin cimbomun anasını sik)
(bkz: nani cimbomun anasını sik)