bugün

kardeş aradaki 1 şampiyonluk fazlayla hala daha övünüp duruyorsanız siz ağlamış oluyorsunuz. kodumun metaları.
şu metin oktay ların lefter lerin dönemindeki şampiyonluklarda sayılsaydı da bu marşlar bir göte girseydi iyi gülerdik.
içerik bulunamadı.
Bakıyorum bazı dübürü yanik kuslar gomis olayini falan one sürüp gs panik yaptı takilacaklar demis.

Sayın dübürü yanık kuslar; son 6 macta 3 galibiyet 3 beraberlik alırsak sampiyonuz. Sizin ise hic puan kaybetmemeniz lazim fakat nef arenada öyle bi cakacagiz ki portekizden duyulacak.

6 maç. 3 galibiyet 3 beraberlik *
Ne güzel açıklıyorlar ya 6 maç 3 galibiyet 3 beraberlik yeter diye. Sana haftaya bjk koysun puan farkı 1’e düşsün bakalım, yine hesap yapabilecek misiniz göreceğiz. Size daha ankaragücü çakacak ankara’da merak etmeyin. Daha evinizde kupada 3 atmış başak ve ofsaytımsı kararlarla yendiğiniz sivas var. istanbulspor deplasmanını da saymadım. Zaten şu an 1 kere bile berabere kalsanız yeter. Sonrasında kendi göbeğimizi kendimiz kesiyoruz. Kalan maçlarımızı alırsak şampiyonuz.
Lan sanki fener kendi kendini maç yapacak o saydığın Sivas yokmu Trabzon yok mu hani size timsah yürüyüşü yaptıran Trabzon.
Siz şampiyonluğu sivasta biraktiniz amk farkında değilsiniz hahahaahah

Ha bu arada 8tas bize koyamaz.sizin gibi rezil bi oyun oynamiyoruz çünkü. Defansi cok kötü besiktasin. Üstelik ilerde top tutabilen adamları yok..

icardi senin salladigin gibi bi macla çökecek adam degil.besiktasa saplar gecer aslan parcasi. Besiktasi yeneceğiz.

Basak maci hakemle kaybedilen maçtı. Bak bakalim napiyoruz basaga ligde.

Sivas maci ve ofsaytimsi gelir diyordum geldi amk. O macta net penaltimiz yendi lan ne konusuyorsunuz. Ankaragucu maçında osuruktan penalti verilmese, macin hakki olmayan 10 dk verilmese bugun jesus coktan portekize kacmisti gelmis hakem.makem diyorsunuz amk.

Yukarda dedigim gibi kanka, sivas macinda şampiyonluğu biraktiniz siz hahahdhdjs
Trabzon ölü. Ve biz yıllardır kadıköy’de yenemediğimiz sivas’ı bu sene 10 kişi kalmamıza rağmen yendik. Fenerbahçe’nin önceki yıllarda salak salak kaybettiği puanları bu sene kaybetmediğini görmüyor olamazsınız. Bütün anadolu takımlarını tokatladık. Bu sefer de derbi kazanamadık her sene tam tersi oluyordu. Ama şampiyonluk anadoludan geçer. Eğer şampiyonluk son maça kalırsa arena’da, geçen seneki gibi squid game yaparız size.
Eee Trabzon ölümü sırf sizi şampiyonluktan etmek için dirilir sonra yine ölür.
Bence de öyle. Ali Koç'un haftalar önce yaptığı konuşma, var olan az şansımızı sıfırladı zati. Aslolan kardeşim: fazla ümitlenme boşa. Biz siyaseti beceremiyoruz. Herifler son maç bile olsa; ofsaytımsı ile bile şampiyon olurlar. Biz para ile bile takım ve maç alamıyorken; bu cincon'a bedavadan yatacak çok takım var ligde. Daha Denizli'yi bile alamadığımız zamanları bir hatırlayın. Cincon olsa; o maç Denizli'ye en az 6 kaydırırdı. Biz anca uğraş dur! Ne yazık ki durum bu. Net.
(bkz: haniko düdüko penaltiko)
Şampiyonluk nef stadina kalirsa squid game mi ahhahahaha olm sizin öyle bi hayaliniz olmasin. Şampiyonluk o maca kalirsa feneri paramparça ederiz. Çünkü final takımıyız.

Asıl bütün anadolu takimlarini tokatlayan biziz. Siz de dahil. Sorun anadolu takımlarıni tokatlamak degil bu arada. Sorun sizin finallerde sıçıp sıvamaniz.ben cok rahatım. Cimbomun son haftaya da kalsa ezip gececek.