bugün

boynunda sarı-kırmızı atkıyla havaalanında ilk beyanat,

canlı bildiriyoruz:

-ne kadar büyük bir camiaya geldiğimin bilincindeyim.
zaten Ailem koyu bir galatasaray taraftarıydı. Teklifi düşünme aşamasında beni çok etkilediler. Burada olmaktan gerçekten mutluluk duyuyorum.
imza veriyorum diye sözleşme imzalattılar mağdurum.
adnan başkan aradı, hiç düşünmeden kabul ettim.
lokum güzel, lahmacun güzel, galatasaray güzel, tayyip başkana da selam.
adnan başkan eşyalarını topla istanbula geliyorsun dedi ve burdayım.
-Ne olacak bu fenerin hali.
aziz yıldırım babam gibi.
(bkz: sana yanlış ezberletmişler)
"Hasan Şaş örnek aldığım futbolculardan biriydi.Harbiden ne oldu ona ya.Yorumcu falan oldu diyorlar" *
neden geldiiimm istaanbulaaaa?
siz türkler çok sikim başlıklar açıyor.
buraya gelmemde guiza nın anlattıkları çok etkili oldu. yatarak para kazanılıyomuş.
(bkz: başkanım beni al)
ayhan, barış ve mustafa abilerle orta sahada mucizeler yaratacağıma eminim. 3 ü de çok tecrübeli insanlar.*
buraya gelmemde guiza nın anlattıkları çok etkili oldu. yatarak para kazanılıyomuş. ama i.ne bunun sadece fenerbahçede yapılabileceğini söylemedi. burda alacaklarım dağ gibi birikti layn!
fazla kalmam götünüz kalkmasın. parayı alır giderim.

(bkz: allen iverson)
"sabri sarıoğlu gibi bir ekolle birlikte top koşturmanın gururunu yaşayacağım, dünyanın en büyük kulübüne geldim."

ve annenin götü örtmesiyle rüya son bulur..
ardadan formayi almak icin cok calismam gerektiginin farkindayim.
muhabir- evet messi ne diyeceksin ilk izlenimlerini ve duygularını alalım.

messi- zaten ben ufaklığımdan beri galatasaray'a sempati duyardım. özellikle arif erdem idolümdür. taraftar harika, çok sıcak karşıladılar beni, ayrıca stadımızda çok güzel( dur lan bismillah bi gir içine önce), ayrıca adnan başkan bana baba gibi davranıyor.

muhabir- peki messi hedeflerin neler?

messi- türkiye de total futbol anlayışı hakim özellikle ömer üründül ile büyük büyük dedem dostlar. ondan çok şey duydum. sabri sarıoğlu bu ligin en klas en becerikli total futbola uygun oyuncusu imiş. ayrıca türkiye liginde gol kralı olacağımdan şüphem yok. galatasarayla kupalar kazanmak istiyorum. bir de benim olduğum yerde kaptan başkası olamaz.

muhabir- tamam messi bugünlük bu kadar yeter, sabri reyiz geliyor onunla röportaj yapcaz hadi yallah.

messi- !??
arda dışındaki herkes kale çizgisine dizilsin.* arda sen de onların 1 adım önünde dur gerisini ben hallederim*.
-galatsaray'ın küme düşmemesi için elimden geleni yapacağım.
hanım emekli olduktan sonra istanbula yerleşek dedi bende geldim.
nereye giderse gitsin; "maradona gibi olmam için çok çalışmam gerekir" diyecektir. messi asla ve asla maradona gibi olamayacaktır.
-uefa kupam yok onun için geldim.
Sarhoştum.