bugün

ailecek duman dinleyen 40 yaşındaki yazar. *
yaratıcı insan.
afyonkarahisar'lı iguana'nın uzaktan akrabası olur.
fenerli olmasına rağmen benim gibi bir galatasaraylı ile egoları bir kenara bırakıp şahane futbol muhabbeti yapabilmiş uuser.

tebrik ediyorum kendisini.
tayfun ve sude isimli iki dünya tatlısı çocuğa sahip* , hoş sohbet insanı.
geçen haftanın en beğenilen entrylerine şimdilik bir entry ile girmiş, gelecek haftalarda daha çok sayıda entrylerini görmek istediğimiz * yazar. * (bkz: allah bağışlasın)
gördüğüm, yazdıklarını okuduğum en beyefendi fenerbahçelilerden biri.. ismini vermek istemeyen yazar'dan sonra gerçekten çok iyi oldu bu.. fenerbahçe taraftarı olan herkesin aynı kefeye koyulamayacağını ispatladı kendisi.. gerçekten tebrik ederim..
sorularımla bazen bayılttığım, cevap vermekten bıkmayan abimiz..prison break'in sonunu söyleyen top olsun =))
ilk entry'si ile beni mutlu etmiş büyüğümüzdür. kendisine saygılarımı sunarım *
bir türlü fırsat olup da yüz yüze görüşme fırsatı bulamadığım ama buna rağmen çok sevidğim abim. * *
son zamanlarda sözlükteki dikkat çekici entryleri ile dikkat çeken dikkatli yazar..
yazarlığım onaylanır onaylanmaz tebrik mesajı atan kibar erkek kişisi. kayıtlıokur.infonun igu abisi.
http://content.answers.co...d/d1/Galapagos_iguana.jpg
yazar olanıysa kendini okutmaktadır. *
(#1858189)numerolu entarisi ile koparan, yaran, acımasız ukteci * yahu üstad böyle başlık açılır mı monitöre çay püskürttüm. gel de temizle arkadaşım. *
az önce özel mesaj atıp "boy stepsi kalktı mı?" diye sorduğum yazar arkadaşım. * hayır hala cevap gelmedi *

(bkz: üstadların şahı)
artis bir kardeşimizdir, severiz kendisini ailecek, birazcık karizması vardır onuda yakında ben yok edecem. * *
(bkz: evcil iguana)
tafo ve sude isimli dünya güzeli iki tane zeka küpü çocuga sahip baba, okurların abisi, dert dinleyici çözüm üretici kişilik.
amcalari yer onları yer...
evet beni amca sanıyor hala *
benden büyük olmasına rağmen sabahları halimi ve de hatrımı sorarak utanmama neden olan, sohbete sardırdığımız zamanlarda her türlü etkiden sıyrılan, fenerbahçe taraftarı, msn avatarı nedeniyle nicelerine korku salmış, saygı duyulası kişilik.
sazan avcısı..
yazarlığı bıraktıktan sonra fenerbahçe kulubü başkanı olarak görmek istediğimiz abimiz, tespitler çok yerinde vala artık sıkı bir takipçisiyim.
son okuduğum bir entrysiyle, şu gidip de dönmeyen hayırsız neşemi yerine getiren muhteşem ötesi yazar. bugün yazayım, yarın yazayım derken, beni, başlığına bodoslama daldırmıştır. iyi ki varsın. inşallah, bu sözlükte hep varolursun.
karamürsel in galapagos köyünden kıymetli hemşom, özel msj da beşiktaş hilton yerine bjk hilton yazıp beni sandalyeden düşürtmüş futbol aşığı fenerbahçeli, galata köprüsüne de gs köprüsü dediği gibi bir his var içimde. *
bildiğin kahin. sabah mesaj attı bana kura çekimini izlemene gerenk yok. anderletch çıkacak fenerbahçe'mize dedi. sonra muhabbet devam etti "final oynarız" dedi. benim için artık fenerbahçemin 2007-2008 sezonu sona ermiştir. teşekkürler galacticoslu iguana *
kırk yıllık dosta bedel, stres giderici yazar. insanın değerini bilen, gerçek anlamıyla insan olan kişi. gözümüz gibi bakalım, koruma altına alalım. tükeniyor onun gibiler.