bugün

7.nesil yazar.
hoşgelmişmişmiş..
ayrıca imlaya dikkat ettiği gözden kaçmayan, takdir edilesi yazardır.
son zamanlarda hoşuma giden entrylerin altında adını görmeye başladığım yazar. ayrıca hoşgelmiştir. *
rock konserlerinde kafa sallayan kızıl saçlı bir kızmış.. ben de geçenlerde kendi kendime; "bu yazar ne kadar güzel entry'ler yazıyor böyle" dedim.. hiç böyle yazan görmedim vallahi..
gülen cemaatine laf ettirmeyen, cemaatin adaletsizliğini göremeyecek kadar gözleri bağlanmış yazar, nedense kendisi gülen cemaatini savunmak zorunda kalmış kişi.
yazdıklarının sonuna kadar arkasında duran, adalet kavramını göreceli hale getirenlerin kimler olduğunun gayet farkında olan, hak arayandır.
sözlüğün tek ve gerçek kralı sdfkjlkjsdfk'nin himayesine aldığı paris'li yazar.
yeni padawanım.

kralın hemşerisi sayılır, o yüzden bu genç yazara karşı akıllı olacaksınız.
şu sıralar sol frame'i s.kmek ile meşgul kişi. ismi duyulsun diye yapıyor. nick altına birkaç şey yazalım da gitsin.
11899 olsun ve bu çile bitsin dedigim dandik yazar.
birkaç kişi bir şeyler yazdı nick altına.
(bkz: e hadi siz kalkın artık o zaman)
118 x leri yanlış okuyan yazar.

(bkz: 118 20)
parselleme yolu ile sözlüğü batırma çabası güttüğünü düşündüğüm yazar.
kendini uludağ sözlük yazarlarının bilgilenmesine adamıştır. yeni sloganı ise; 'dolmayan ukte kalmasın'
sayıları okumaya merak salmış yazar. sonsuza kadar gitmesinden korkuyoruz.
sayılarla uçmuş yazarımsı...

(bkz: rain troll)

esin kaynağı olarak;

(bkz: rain man)
gaitalianus ukteus. boşverinuz, kaale almayunuz.
sayılarla kafayı bozmuş yazardır. tamam anladık okuyabiliyorsun.
ukte doldurduğu için 5 günlüğüne çaylak yapılan yazar.
yılmayacağım! usanmayacağım!
yedinci nesil çaylak.
ukteler arasından çizgi film kuşağına hitap edenleri seçtiği için çaylak olan yazardır muhtemelen.
tekrar çaylak olmuş. bakalım bu seferki kaç gün sürecek. anlamadığım şey, ukte servisinin .mına koyan yazarlara hiçbir yaptırım uygulanmazken bu yazarın sadece ukte doldurdu diye sürekli çaylak yapılması! uktelere şöyle bir göz atılsa aslında ne kadar yanlış ve vurdumduymaz şekilde oraya -atıldıkları- görülür. bu yazar bu yanlışı gündeme getirme çabası içerisinde ve moderasyon tarafından sürekli önü kesilmekte.

dönüşünü, ukte dolmalarını merakla bekliyorum.
bu kez 7 günlük çaylaklık çekip, moderatörlerle anlaşmasını yapıp, uktenin yanlış kullanımı sorununa çözüm bulan, pek muhterem yazar.

(bkz: i am back)
yine sikindirik başlıklar açıp; "abi ukte dolduruyom ben yeaaaaa" ayağına yatan lale.
an itibari ile başlık parsellemenin bokunu çıkaran ve sol framein ırzına geçen yazar.
sol frame'nin ebesiyle ilişkiye giren ukte doldurgacı.
rock'n coke festivalinde başına, topun inşaata kaçması benzeri bir şey gelmiş yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar