bugün

patavatsızlık.
zamansız, yersiz söylenen söz.
yapmak fiiliyle boy gösterir.
(bkz: pot)
(bkz: gaflet)
eresin oteli önünden geçerken : aa orası everest değil mi?
Ay Cem'in şeyinin üstüne oturdum...(ders notlarının)
(yaşanmıştır)
(bkz: günde 25 saat)
(bkz: gap)
genelde söyleyen kişinin içinden hasiktir dediği durumdur. ağızdan kaçma suretiyle gerçekleşir.
örnek:
-koyim mi?
-oha
-yanlış anlama ayşe çay istermisin anlamında şey etmiştim
-iyi şey ettin muhabbetin içine ettin öküz
arkadaş ısararı üzerine gidilmiş bir gay kafe-bardayız entelektuel insanlariz ya pek önemli değildir kafenin gayler icin olmasi. hatta abazan takımdan kurtulmak icin gidilesi bir mekan da olabilir.

ortamda azmış gayler, 1 adet lezbiyen ve bir transeksuel bulunmaktadir.
transeksuel yanimizda oturdugu icin onla muhabbete basladik ne de olsa kadin kadini cekiyor dedikodu yapmak lazim.

kendinden bu kadar emin konusan bir kadin gormedim ben. sanırım hepsinde vardir bu.basladi anlatmaya:

-birgun bardayiz, bir gay arkadasimla oturuyoruz. hatunun biri gay arkadasimi sarktı saatlerce altindan girdi ustunden cikti. cocuk pas vermiyor. dayanamadim atladim arkadasimi rahat biraksana dedim.sanane be pis travesti dedi. istifimi hic bozmadim. rahat birakir misin arkadasimi diye tekrardan soyledim. ne oldu kıskandin mi? dedi. o an benim tepem atti ama istifimi bozmadan soyle soyledim.(biz bu sirada gozlerimizi ve klaklarimizi acmis bir travestiyle konusuyor olmamizin da etkisiyle can kulagiyla dinliyoruz)
bak guzelim sen bir gaye sarkintilik yapacak kadar dusmussun dedim. bana sen hic benim gibi olamayacaksin dedi. ben de ona aslinda sen benim gibi olmayacaksin, cunku benim goguslerim hep dik kalacak, seninkiler sarkacak. benim kukum(ki cinsel organ bundan kasit) hep diri kalacak seninki yitecek, porsucek. benim bacaklarim ve basenlerim tas gibi selulitim olmayacak sen selulitten kurtulmak icin careler arayacaksin dedim. o anda kadin bozuldu sen oyle san dedi ve gitti. kimse benle yarisamaz biliyor musun?

cok kendini begenmisti. belki de biz yemistik bunlari.

neslihan arkadasim kendisine aynen su cumleyi sarf etti ki hatirladikca karina agrilar girer; bir tabir vardir bilir misin? ÇOK TAŞAKLi KARiYMiSSiN.

belki yarilmamin sebebi olmustu ama yapilmis cok buyuk bir gafti kanimca.
Geğirmek Ağlamaktan Farksızdır...
Gazını Aldıran Fare
star tv spikerinin gafı: 29/06/07

-evet, şuan öğle sıcağından kaçan ankara halkını hayvanat bahçesinde bulmayı umut ediyoruz.
bir ağaç cinsi.
iç çamaşırı ve aksesuar mağazası olan kuzenimin bir bayan müşterisi ile yaşadığı diyalogdur.

kuzen : size yeni getirttiğimiz emzirme sütyenlerinden öneririm. doğum sonrası çok işinize yarayacak.

müşteri : ( biraz bozulur) iyi de ben hamile değilim ki.

kuzen : hmm ( bir gaf kuzene yetmemiştir. sınırı zorlamaktadır). o zaman karın bölgesini toparlayıcı korselerimizi bir görün
örnek
emrah (bildiğimiz küçüm emrah anası şaapılan) :Mozart dinlemiyorum ama Türkiye'ye gelse konserine mutlaka giderim.
(bkz: bilimsel gaflar)
+ aşkım o adamla nasıl ilişki yaşarsın?
- aşkım sadece kısa süreli bir ilişkiydi. Suratını bile hatırlamıyorum.
+ama aşkım o adam suratına bakılamayacak kadar çirkin.
- aşkım suratna bile bakmadım ki.
+ ama aşkım o adamla cinsel ilişki kurduğunu söylemiştin. nasıl oluyor yani???

acıklama: konsere gidilir yan yana.
içki içilir yan yana.
arabaya binilir yan yana.
eve girilir önlü arkalı.
sevişilir, köpek pozisyonu.
sabah kalkılır, duş bile alınmadan diğer sevgiliyle buluşulur.
namus mu dediniz o kafadadır, zara takılı kalmayın.
çay ocağının önünde sıraya geçilmiştir ve çay istenmektedir.

-abi bi açık çay verir misin?

+(benden bi sonraki eleman)abi bana da bi koyu verir misin?

söylediğinin farkına vardığında artık çok geçtir..
farkında olmadan söylenen ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet veren söz.
henüz çocuk yaşlarda idim. bir bayram günü dayımlardayız. dayı oğlum ve ben zamanın harikalarından cosmos tv de street fighter oynuyoruz. ev hınca hınç dolu. misafirler yiğenler teyzeler kuzenler v.s. son olarak yeni evlenmiş olan teyze kızım ve kocası geldiler. herkesle bayramlaşıldı falan müstakbel damat sıcakkanlılığını kanıtlamak istercesine herkesin içinde bizle sohbet etme gafletinde bulundu;
+ oyun mu oynuyorsunuz çocuklar ?
- evet
+ sen hangisisin ?
(ben o sırada dhalsım kuzenim ise ken ile oynuyordu)
-ben şu kel olanım
+ .......
(enişte bey bildiğin keldi)
(akabinde herkesin bıyık altından gülmesi ve benim çok utanmam yeni eniştenin kızarması)
Bir hanım manken sanıyorum, "hani penis bankasından penis alan bi kadın vardı yaaaa" demiş. mail olarak geldiydi. hayatımda böyle gaf görmedim arkadaş.
genel olarak kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.
bir açılımı da (bkz: güney anadolu fay hattı).
http://www.habergazete.co...ciklamasi-2013-11-20.html

Yanlışlıkla kanka bu haberi at patlar yazmış ve geçiren kişinin gözünden kaçmış olacak hiç değiştirmeden haberi yazmış.
kaş yapayım derken gözün ırzına geçmektir.
Piknikte, piknik yapılır.
Kemikli ve kemiksiz olarak mangal da pişen etler, afiyetle yenir. Artan kemiklerin ne yapılacağı konusu akıllara gelir.
-(bi arkadaş); "kürtlere atın" der, köpeklere atın diyeceği yere
(Kürtlerin fazlaca olduğu bir ortamdı)
Ağustos sıcağında buz tutan bir ortam yaşanır.
Gaf diyince aklıma gelen ilk isim Melek Subaşı, sonrasında ise Bahçeli dir *
Bknz: Sen üçmilyar yediyüzeliimilyar sen milyon sen bu işsazı ne yaptın, sana diyorum evde çocuklar aç sen bana ne diyorsun biliyorsun HAYIR. :D