bugün

cok sevsem de , ugruna olsem de gercekleri gormezden gelemedigim caanim takimim fenerbahcemin son zamanlardaki durumu.
seyir zevki olmayan, çilingiri olmayan maçları izlemek zorunda kalmak.
bi kaç ingiliz takımının maçını izledikten sonra türk takımlarının maçını izlemeye çalışmak. aradaki farkı görünce insan futboldan harbiden soğuyor.
bu kadar çok bahsedilmesi.
(bkz: ali sami alkış)
(bkz: ilker ateş)
ahmet çakar lan! ne olsun daha...
servet çetin ve sümükleri.
taraftar anketleri. *
bayanların tribüne gelmemeleri. *
(bkz: kötü oynamak)
Bunların başında hakemlerin yaptığı bariz hatalar gelebilir.Genellikle hazırlık maçlarınıda sevnem çünkü yeni transfer olan yıldız futbolcuları izlemek istersin ya hiç oyuna sokmazlar yada on dakika oynatıp oyundan çıkarırlar.
son yıllarda futbol kulüplerinin muhtıra gibi demeçler vermesi akabinde federasyondan ceza yemesi daha sonra iki taraf arasında kılıçların çekilmesi artık herşeyin paraya dayalı olduğu bir zaman dilimine geçiş yaptığımızdan dolayı fanatikliğin bile bitmesi kulüplerin spor yuvasından çıkıp a.ş ye dönmesi kısacası futbol ortamının artık magazinleşmesi bizleri futboldan soğutmaya başlı başına bir etkendir...
(bkz: başlık başıma kaldı)
(bkz: leonel nunez)
(bkz: federico insua)
barcelona maçının ardından izlenen türkiye ligi.
(bkz: üç büyükler)
baroni, bekir, kazım, öööööfff.
cristian, kazım kazım... kısacası fenerbahçedir. *
(bkz: sabri sarıoğlu)

aslında futbola yeni bir felsefe yeni bir akım getirmiştir.
1993teki türkiye sanmarino macinin futbol spikeri, zar zor yendigimiz sanmarino macinda spikerin son dakikada attigimiz gollerde goool diye bagirmasi ben daha o zamanlar daha 8yasindaydim, lan bu spiker manyakmi dedim icimden bakin daha tam olarak san marino haritada nerde oldugunu bile bilmiyorum ama bu kadar kompleks olmaz arkadas sonrada bizim ülkedeki salak futbol severler illede spikerin heyecanli olmasini istiyorlar lan heyecanli olsa ne olacak öneleme maclarinda bile heyecanli mac anlatan spikerler istemiyorum ben artik tabiki ülke futbol seviyesi olarak bundan 30 sene önceki halimizden daha illerideyiz ama yinede halen böyle salak spikerler var...
sabri sarıoğlu, bekir irtegün, ayhan akman, mustafa sarp ve daha niceleri.
(bkz: fenerbahçe taraftarları)
hayatı futbol topuyla karıştırıp orda burda top oynayan ergenler!... (burası da dahil ve ergen olmayan ergen ruhlular da dahil)
endüstrileşmesi.
(bkz: mustafa sarp)
(bkz: ayhan akman ve itirazları)

amk galatasaray maçlarını izlemeye korkuyorum artık yeter yahu bitsin bu zulüm. arada avrupa maçları izliyorum da futboldan tamamen soğutmuyorum kendimi..
sıradanlaşması.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar