bugün

başka hiçbir kadında olmayan karizmadır. o çok farklı bi şey, inanın bana.

kızlı erkekli bi arkadaş ortamındasınızdır ve konu malesef ki, allah kahretsin ki futbola gelir. erkekler kouşurken, futboldan anlayan kızımız hemen konuya dahil olur sohbete koyulur. anlamayanlar ise ezilir büzülür. meselaam ben genelde muhabbeti bozmak için elimden geleni yaparım. sempatik tavırlarla puan toplamaya çalışırım. "heheh ayy o kaleci de yakışıklıymış yaa" gibisinden. ama sor bakalım var mı sikleyen. varsa yoksa o kız. yani şuan tarif bile edemeyeceğim kadar anlıyor futboldan. anlatmaya bile yetmiyor benim bilgim. çocuklar da bulmuşlar futboldan anlayan kızı, konuşuyorlar da konuşuyorlar. konuyu ojeye ağdaya getirme çabalarım nafile. yazıklar olsun lan. ojeden bahsetmek varken futbol da neymiş.

olmaz olsun böyle karizma.
hele birde birlikte bira içip arada küfredip hemen ardından french kiss ile maça devamsa süperdir.
sevgili olarak tercih edilmeyendir kanka olmaya mahkumdur.
sadece büyük maçlarda ve derbi günlerinde fanatikliğe bürünen sorsan tuttuğu takımdan 3 tane oyuncu zor söyleyebilen ya ya şa şa dan başka tezahürat bilmeyen klişe laflardan başka birşey bilmeyip facebookta duvarına sağda solda gördüğünü yazan bize her sevdadan geriye kalan sadece bilmem ne vs sarıma bilmem ne olurmusun diye vs kızlardan bin kat daha futbol bilgisi olan ofsaytı bilen kız karizmasıdır candır canandır baldır şekerdir. eğer birde Beşiktaşlıysa aliyyül ala olan kızdır ...