bugün

best model of turkey 2011 adayı. birinci olması olası.
best model of turkey 2011'de birinci olmuş kişi. bu çocuğun da gidişatı çağatay ulusoy gibi olacak, bi sene sonra kızlar "ayy furkan çok tatlıııa" diye gezecek.
27 Ekim 1986 doğumlu Best model of Turkey'nin bu yılki birincisi. Üniversiteye kadar Konya'da okumuş, sonrasında Hacettepe Jeoloji Mühendisliği'ni kazanmış. Bu yüzden 5 yıl ankara'da yaşamış ve okulun son yıllarında mankenlik yapmaya başlamış. Birinci olduğu günün ertesinde bütün gazeteler aynı yarışmada Serkan Tanırgan'ın birinci olduğunu yazınca kendisini oyuncağı elinden alınmış çocuk gibi hissetmiş. Tiyatro eğitimi alan Furkan Palalı şu sıralar "Uyan uyan Gazi Kemal" adlı oyunda yer alıyor. Bundan sonra da Ferdi Merter'in yazdığı "Tetikçi" adlı oyunda yer alacak. Yakında TV ekranlarına sıkça göreceğimiz bir isim olması garanti.
twilight edward stayla manken insan. yakında dizilerde falan görünür, belki de oynuyordur bilmiyorum.
hazal kaya ile aynı dizide yer alacakmış, yakında pek bir popüler olur kendileri.
bildiğin çirkindir. katıldığı yarışmada ki önceki birincilerin ünvanını lekelemiştir.

(bkz: kıvanç tatlıtuğ)

(bkz: kenan imirzalıoğlu)
Adaşım.

merhaba kızlar merhaba
son yaz dizisinde oynayan daş çocuk. bıyıklar pek güzel olmuş güle güle uzatsın.
kızılelma dizisinde baş rol oynayacakmış.

görsel
En son yazın bi dizisi vardı zengin oğlan fakir kız gibi birşeydi saÇlarının önüne röflemi ne artırmıştı iğrenÇ olmuş.
çağatay abisinden daha yakışıklıdır. magazinlerde de pek görülmez, reklam yapmaz. ama yakışıklılığını kullanmaz nedense.
bir manken daha oyuncu oluyor dedirtir. insanı yaşadığı zamana sövdürür.
kendisinin bir tatar ya da tatar-bulgaristan muhaciri türk olduğunu düşünmekteyim.

zira gözleri, kaşları, kemikli yüz hatları bizim tipik tatarlara benziyor. bi ihtimal bulgaristan muhaciri- tatar da olabilir. saç ve göz renginin açıklığı da burdan kaynaklanmış olabilir. bizim tatarlar genelde siyah veya koyu kahverengi saçlı, beyaz tenli olur.
Türk oyuncu ve mankendir. Bir ara basketbolla ilgilendiği bilinmektedir .Kızılelma dizisiyle kendini bulan adamdır
adnan hocanın marabalarından biri. boş beleş tip.
Na kadan yakisikli bi abimizdi. Cehape kadin kollari sarisina boyamislar sacini olmamis.
Kızılelma dizisinde tam bir beyefendi iken, No 309 dizisinde pic bir playboyu andırmaktadır.
image maker'i her kimse en kisa zamanda degistirmesi gereken oyuncu! ya da bu yeni imaj kendi fikriyse bi an once akli basinda bir image maker'a danismasi gerekiyor! no 309'da ilk gordugumde furkan palali mi degil mi anlayamadim, resmen bambaska biri olmus, barbie ken gibi geziniyo dizi'de. o sac ve kas rengi, modeli, sinek kaydi yanaklari. fazla "parliyor", koreli dizi oyuncularina donmus iste tam, dizi de bir kore dizisinden uyarlanmis sanirim (acaba bu yuzden mi bu imaj?) - ama bu tarz ona olmamis! hayrani degilim, hic bir zaman da olmadim. ama acil su imaji degistirmesi lazim. ona en cok sakalli ve hafif uzun dalgali - kendi dogal renginde ki - kahverengi saclari yakisiyor. misal:

görsel
bu adama yakışıklı değil diyenler kendi fotoğraflarını bi göstersinler bakalım. adamın götü sizden daha yakışıklıdır.

adam best model olmuş daha ne yapsın? erkek halimle ben aşık olcam nerdeyse.
Eski Türk filmlerinde yan rollere çıkan bir kocakarı vardı gözleri aynı.
Duyduğum en karizmatik erkek sesine sahip.
Gözlerini kapat ve dinle sadece o derece.
Onun dışında barbienin sevgilisi ken e benziyo.
Konyalidir.
Geçen sene yakışıklı bulduğum oyuncu.
Hay gözüme ediyim*.
annem'in ''richard gere'in kumralı'' diye tarif ettiği kişidir.

adnan hoca (!) hayranlarındandır.
Adnan Oktar'ın müridlerinden kendisi.
Görünce bi şok geçirmedim değil hani.
Oldu mu furkan?
Edit: buna yakışıklı diyen acil göz doktoruna gitsin.
yaşlandıkça taşlaşanlardan.

ah ah...