bugün

yazar olmanın heyecanını yaşamaktadır.
hoşgelmiş.
entryleri ile dikkatimi çekmiş (başka nesi ile çekcek dediğinizi duyar gibiyim. demeyin) severek takip ettiğim başarılı yazar. üslubu ve entry girme tekniği bir harika. gerçekten çok başarılı. çok kastım amk. msn var mı?
eşdeğer düşünceler, eşdeğer duygular, eşdeğer nesil, eşdeğer memleket. ayrıca bütün bunlar olmadan arkadaş listeme ilk eklediğim yazar. kaderden öte bir karşılaşma bu. neşesi ile günümü güzelleştiren, hüznüne de ortak edebilen güzel ötesi yazar.
yazılarını özenle takip ettiğim yedinci nesil sözlük yazarı.
o degilde nıcki bana aynı fondoteni hatırlatıyor.
not.fondoten ne yea
iyi bir yazar.
bir öteki'm benim..
bir beriki'm senin..
(bkz: kemalist kız)
girilerinin içeriği ve düzgün türkçe kullanımıyla dikkatimden kaçmamış, yazarlığın hakkını sonuna kadar vereceğini düşündüğüm, hoşgelmiş yedinci nesil yazardır; candır, taze kandır.
(bkz: türkan saylan/@fundaten)

bu arkadaşın çizdiği sınırlar arafta kalıyor. "namaz kılmak yerine bale yapsınlar" diyebilen, annesinin başı örtülü diye bursu kesen bir zihniyetin savunuculuğu ruhunu vakfederek yapması düşünülmesi gerekir.

özgürlük, birilerine sansür, bertaraf etmekle elde edilecek bir olgu değildir. çağdaşlık, özgürlük diyorlar da, despotik bir zihniyetle nereye kadar? bıraksınlar da insanlar istediği gibi yaşasın, başını açsın, kapatsın, size ne?

sömürü yaftası ve biraz da ihanet haftası.
(bkz: (#10091881) doğru söze ne denir.

edit şakirtleri kızdırmış yazar.
(bkz: şakirt bsg)
bugün bayağı popüler olan yazardır.
türkçe konusundaki hassasiyeti, bende öğretmen olduğu izlenimi uyandırmıştır.
imladan anlamayan cahillerin imla dersi vermeye çalıştığı yazar.

(bkz: #10091934)
neden bu kadar eleştirildiğini anlamadığım yazar.

sen de yazıyorsun o da yazıyor. senin beyaz dediğine o siyah diyor. "sen nasıl buna siyah dersin, rerörröööö" demek ne kadar mantıklıdır.

arkadaşım herkesin bir görüşü var ve onu paylaşıyor. sizlerin dedikleri salt doğrular değil ki bu yazar arkadaşımızın söylediklerine salt yanlıştır diyesiniz.

biraz anlayış, saygı. pls.
(bkz: onu bunu bilmem nicki çok erotik arkadaş)
zemzem suyundan nescafe hazırlayan dinci şakirtlerin hedef tahtası yaptığı yazardır.
sözlerimi ismail yk'dan alıntı yaparak noktalıyorum.
"bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa orada güneş batıyor demektir"
an itibariyle revaçta olandır. her türlü hem de. enteresan bir durum değil bizim sözlük için.
tanımam etmem kendisini o ayrı.
entry girdiği saçma sapan bir başlıkta bile içimden "mutlaka bu başlığı toparlamıştır" dediğim ve takip ettiğim nesildaş yazar. kinayeler, vurgular çok yerinde. lütfen devam efendim.
şakirtlerin 'dur şu kıza sataşayım belki iş çıkar' diye düşünüp medet umdukları yazar.

dili de papuç teki gibiymiş maşallah.

haklı ama.

içine düştüğü büyük yanılgı sebebiyle naçizane bilgi vermek istediğim yazardır.
efenim;o gelenekler, büyüklere saygı ve küçüklere sevgi vs öz türk geleneği ve ahlakıdır. orta asya'dan anadolu ya taşınması da türkler tarafından olmuştur. kürtlere ait olmamıştır yani bunlar.
onların geleneği yalnızca sevgilisi olduğunu öğrendikleri kızlarını evlendirmek, berdel gibi hayvanlıklardır.
cesur çizgi sahibi yorumLARI iÇiN alkışlıyoruz kendilerini .
kız olduğu için buralar böyle doluymuşmuş.girilen entrylerin neredeyse hepsi bıkmadan usanmadan siz şakirtleri susturmasından oluşuyor.bir yerde artık yetememeye başladıysan susar ve çeker gidersin.öyle yok kızmış yoksa bura böyle dolmazmış falan filan diye basitleşme.valla siz erkekseniz diğerleri ne ben hiç bilmiyorum.neyse, iyi bir yazar olduğunu düşünüyorum.yazmaya devam etmesini diliyorum.
http://video.mynet.com/ka...p-vitamin-maganda/453355/
forum chat tarzı yazmasa, entrylere cevap niteliğinde yazmasa ''bu olmuş'' diyeceğim, ha bir de güzelmiş öyle diyolla.
gerçekleri korkmadan, açık yüreklilikle dile getirebilen ender sözlük yazarlarından biri.